EQUIP DE L’ESCOLA

EQUIP EDUCACIÓ INFANTIL 

AULA LLAVOR:  CAROLINA NICOLÁS

AULA NIU:  CARME BOIX

AULA ATELIER: CRISTINA MARTÍNEZ

AULA GIROLA: ANABEL ROMERO

AULA COSMOS: ESTEFANIA FÚNEZ

AULA GAIA:  ELVIRA FERNÁNDEZ I JUDITH GÓMEZ

AULA HÂBITAT:   ANNA COMAS

MESTRES PER A LA DOCÈNCIA COMPARTIDA: ESTHER SIRVENT,  SANDRA SÁEZ,  ÁNGELA ALBENIZ,  JUDITH GÓMEZ, SONIA FERNÁNDEZ

PERSONAL DE SUPORT: DOLORS GIMÉNEZ

EQUIP DE CICLE INICIAL

AULA REFUGI: ANNA ULLDEMOLINS I JUDITH MASCARÓ

AULA COVA: NÚRIA CINTAS

AULA CABANA: SONIA ROMERO

AULA CAU: LAIA SORIANO

AULA CLOSCA: IVETTE LÓPEZ I EVA GINER

ESPECIALISTA ANGLÈS: LAIA SORIANO I JUDITH MASCARÓ

MESTRES PER A LA DOCÈNCIA COMPARTIDA:  SONIA ARTÉS FERNÁNDEZ,  GEORGINA BADIA I JUDITH MASCARÓ

EQUIP DE CICLE MITJÀ 

AULA RUTA : MONTSE RODRÍGUEZ I GLADYS SALAZAR

AULA TRAM: MIREIA GRAU

AULA BRÚIXOLA: AIDA PARISÉ I LÍDIA AGUILAR

AULA RASTRES: ARANTXA ARNAU

AULA TRAÇAT: MERCHE ALFONSO I DULCE RUIZ

MESTRES PER A LA DOCÈNCIA COMPARTIDA: LAURA BUESO, GLADYS SALAZAR I BLANCA BITRIAN

ESPECIALISTA D’ANGLÈS: BLANCA BITRIAN I  ARANTXA ARNAU

PERSONAL DE SUPORT: SARAY SÁNCHEZ

EQUIP DE CICLE SUPERIOR

AULA ATENEU: YAIZA CASANELLAS

AULA FÒRUM:  ÀNGEL ASENSIO

AULA ÀGORA: SORAYA HURTADO, JOAN VILAR I NOEMÍ SAN JOSÉ

AULA SAFAREIG: CRISTINA ANGULO (substituta pendent d’assignar) ACOLLIRÀ I ACOMPANYARÀ ELS INFANTS ANA CANÓNIGA

AULA PLAÇA: ADRIÁN NIETO

ESPECIALISTES D’ANGLÈS :  LAURA PRIETO I ANA CANÓNIGA

MESTRES PER A LA DOCÈNCIA COMPARTIDA:  JOAN VILAR, LAURA PRIETO, ANA CANÓNIGA.

EQUIP IMPULSOR

MARIA JOSÉ GIRALDO

TANIA MILAN

ANA CANÓNIGA

ANNA COMAS

IVETTE LÓPEZ

AIDA PARISÉ

YAIZA CASANELLAS

COORDINACIONS

RISCOS LABORALS: ANABEL ROMERO

ESCOLA VERDA I COORD. LINGÜÍSTICA: CAROLINA NICOLÀS

COORDINADOR DIGITAL/TAC: ÀNGEL ASENSIO

EQUIP D’EDUCACIÓ   INFANTIL PEL TEMPS DE MIGDIA

LLAVOR- MONTSE VALLADOLID

NIU- EVA GIMÉNEZ

ATELIER – ANA CANO

GIROLA – LORENA CARDOSO

COSMOS – MERITXELL PÉREZ

GAIA /HABITAT -SONIA CRESPO I DOLORS GIMÉNEZ

EQUIP DE CICLE INICIAL PEL TEMPS DE MIGDIA

CAU/ REFUGI  -ANA MARIA GONZÁLEZ

CABANA / COVA – PAULA  DÍAZ

CLOSCA – HEIDI MARTÍNEZ  (SUPORT INTENSIU- VANESSA  REY)

EQUIP DE CICLE MITJÀ PEL TEMPS DE MIGDIA

RUTA I TRAM – XAVIER OROZCO

RASTRES I TRAÇAT – MARTA CRIS

BRÚIXOLA – JUDITH CARRIZOSA (SUPORT INTENSIU YOLANDA )

EQUIP DE CICLE SUPERIOR PEL TEMPS DE MIGDIA

ÀGORA -PLAÇA – SAFAREIG – SARAY SÁNCHEZ

FORUM I ATENEU – ALEX COLÁS

ÀGORA  SUPORT INTENSIU- BRUNO JIMÉNEZ

ADMINISTRACIÓ

ESTEBAN DÍEZ

CONSERGERIA

MAITE GARCÍA

HÈCTOR OLIVERA