JA TENIM LOGO!!!

Ja tenim logo de l’impuls a la lectura de la nostra escola.

Tots els alumnes des de P5 fins 6è han fet un logo, després tots els nens i nenes han fet les seves votacions fins que  han quedat dos logos empatats. Els autors del dos logos guanyadors són l’Oriol Viedma de 4tA i l’Ariadna Santos de 6èB.

Finalment hem decidit fer una “fusió” dels dos logos guanyadors i aquest és el resultat.

2016-05-22_215242

A partir d’ara aquest logo estarà a totes les aules de la nostra escola i quan el pengem al pom de la porta voldrà dir que estem llegint i, així, si algú ha d’entrar ho farà amb molt de compte per tal de distreure’ns.

Esperem que us agradi el nostre logo.

Moltes gràcies a tots!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *