PROJECTE “EL NOSTRE BARRI” (1r A)

Avui ha estat el nostre últim dia de projecte.  Hem fet l’avaluació, en grup cooperatiu, de les nostres maquetes i hem decidit, entre tots i totes, què faríem amb elles.  Finalment, hem acordat que el millor era tallar-les perquè cada membre de l’equip pogués endur-se un record.

Aquest ha estat el tancament però durant el projecte hem fet moltes coses més: hem situat l’escola al Google Maps, hem recordat a quin barri i ciutat vivím, hem repassat el vocabulari de les principals infraestructures en anglès, hem intercanviat comunicació amb nens i nenes d’una escola de Cerdanyola, hem treballat amb el Kahoot, hem planificat el nostre barri ideal…

Moltíssimes gràcies Anna per ajudar-nos i per acompanyar-nos en aquesta apassionant aventura que és aprendre.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *