Horaris Definitius Taller i Aules Informàtica

Aquests són els horaris dels tallers i de les aules d´informàtica per al curs 2009-2010.

TALLER TECNOLOGIA 1

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
8:30-

9:30

POLOJ

3er B1

9:30-

10:30

POLOJ

2 BATX

POLOJ

1 BATX

11:00-

12:00

LOPEX

4rt B1

CARRA

4rt C

POLOJ

1 BATX

CARRA

4rt C

POLOJ

3er B2

12:00 –

13:00

LOPEX

4rt B2

POLOJ

OP 3er

POLOJ

2 BATX

POLOJ

2 BATX

POLOJ

OP 3er

13: 00-

14:00

POLOJ

3er A1

POLOJ

2 BATX

RIBEM

3er C2

14:00-

15:00

POLOJ

1 BATX

POLOJ

1 BATX

15:30-

16:00

POLOJ

3er A2

16:30-

17:30

RIBEM

3er C1

LOPEX          Xavier Lopez

CARRA         Julio Carrasco

RIBEM           Marta Ribera

POLOJ           Jordi Polo

ROIGG          Gaspar Roig

TALLER TECNOLOGIA 2

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
8:30-

9:30

ROIGG

1er A1

ROIGG

1er D1

ROIGG

1er C1

CARRA

2on A2

CARRA

2on B2

9:30-

10:30

ROIGG

1er D2

CARRA

2on B1

11:00-

12:00

ROIGG

1er C2

ROIGG

OPT 2A

ROIGG

1er E

ROIGG

OPT 2B

12:00 –

13:00

ROIGG

1er B1

ROIGG

1er E

CARRA

2on A1

ROIGG

1er A2

ROIGG

1er B2

13: 00-

14:00

CARRA

2on A2

CARRA

2on B1

14:00-

15:00

15:30-

16:30

CARRA

2on B2

CARRA

2on D

16:30-

17:30

CARRA

2on C

LOPEX          Xavier Lopez

CARRA         Julio Carrasco

RIBEM           Marta Ribera

POLOJ           Jordi Polo

ROIGG          Gaspar Roig

AULA INFORMATICA 1

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
8:30-

9:30

CARRA

2on C

9:30-

10:30

11:00-

12:00

RIBEM

3er C1

12:00 –

13:00

13: 00-

14:00

14:00-

15:00

15:30-

16:00

16:30-

17:30

LOPEX          Xavier Lopez

CARRA         Julio Carrasco

RIBEM           Marta Ribera

POLOJ           Jordi Polo

ROIGG          Gaspar Roig

AULA INFORMATICA 2

Dilluns Dimarts Dimecres Dijous Divendres
8:30-

9:30

LOPEX

4rt A

LOPEX

OPT 2on D

LOPEX

OPT 4C

LOPEX

OPT 4C

CARRA

2on B2

9:30-

10:30

11:00-

12:00

POLOJ

3er B1

RIBEM

3er C2

POLOJ

3er A1

CARRA

4rt C

12:00 –

13:00

POLOJ

3er A2

CARRA

2on A1

CARRA

2on D

CARRA

2on A1

13: 00-

14:00

CARRA

2on A2

LOPEX

4rt C

CARRA

2on B1

POLOJ

3er B2

LOPEX

4rt A

14:00-

15:00

15:30-

16:00

LOPEX

OPT 2on D

16:30-

17:30

LOPEX

OPT 4rt A

LOPEX          Xavier Lopez

CARRA         Julio Carrasco

RIBEM           Marta Ribera

POLOJ           Jordi Polo

ROIGG          Gaspar Roig

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *