VOLEU SABER QUI SOM? L’ESCOLA TERESA MIQUEL I PÀMIES ES PRESENTA

L’Escola Teresa Miquel i Pàmies és una escola de dues línies ubicada entre dues grans   escoles concertades a la zona sud de Reus.

La gran diversitat d’alumnat implica que tots els mestres d’aquesta escola estiguem interessats en conèixer metodologies pedagògiques diverses per treballar d’una manera més motivadora, significativa i, en definitiva, més competencial.

Un dels punts forts de la nostra escola és que la participació en aquest tipus de formació es majoritària. Aquesta és l’explicació que el nostre equip impulsor està format gairebé per tots els mestres del claustre.

Aquest any, l’interés dels mestres ha estat consensuar el concepte de projecte i com portar-lo a la pràctica.

Si voleu saber més de la nostra escola, us convidem a que visiteu aquest enllaç:

http://www.escolateresamiquelipamies.cat

 

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *