HORARI CURS 2010/2011

HORARIS  DE LLENGUATGE

Pre-sensibilització: Dilluns i dimecres de 17:30h a 18:15h

Sensibilització 1: Dimarts i dijous de 17:45h a 18:30

Sensibilització 2: Dilluns i dimecres de 18:15h a 19:00h

Sensibilització 3: Dimarts i dijous de 18:30h a 19:15h

Iniciació: Dilluns i divendres de 18:00h a 19:00h

1r Grau Elemental: Dimarts de 17:30h a 19:00 i Divendres de 17:30h a 18:30h

2n Grau Elemental: Dilluns de 17:30h a 19:00h i Dimecres de 18:00h a 19:00h

3r A Grau Elemental: Dimecres de 19:00h a 20:00h i divendres de 17:30h a 19:00h

Alumnes: Arnau Figueres, Marina Roca, Sadurní Vendrell, Alba Comes, Núria París, Laura Maier.

3r B Grau Elemental: Dimarts de 19:00h a 20:30h i dimecres de 19:00h a 20:00h

Alumnes: Ariadna Cañagueral, Arnau Aragonés, Denís Sales, Irene Gutiérrez, Gisela Gay.

3r C Grau Elemental: Diluns de 19:00h a 20:30h i divendres de 19:00h a 20:00h

Alumnes: Alba Cano, Alexandra Blanch, Ariadna Gaseni, Jaydevi Gómez, Júlia Arenós, Marina Margalef, Mireia Benaiges, Neus Estrada, Òscar Alzina, Paula Colldeforns.

1r d’adults: Divendres de 19:00h a 20:30h

2n d’adults A: Dilluns de 19:00h a 20:30h

2n d’adults B: Dijous de 10.00h a 11.30h

3r d’adults: Dijous de 18:30h a 20:00h

4t d’adults: Dimarts de 10:00h a 11:30h

Jordina de Gràcia: Dilluns i divendres de 18:00h a 20.30h

HORARIS  D’INSTRUMENT

Flauta – Juanjo Villarroya: Dilluns i dimecres.

Guitarra – Martín Escobar: Dilluns i dimecres.

Metall Greu – Carles Lorente: Dimarts i Dijous

Conjunt Nivell Iniciació: Dimarts de 20.00h a 21.00h.  a l’escola EMMA.

Saxo – Fàtima Hidalgo: Dimarts, dimecres i dijous.

Clarinet – Emilio Cabello: Dimarts, dijous i divendres.

Conjunt Nivell Mig: Dijous 20.15h a 21.45h

Trompeta – Joan Marc Subirats: Dimarts.

Oboè i piano – Laura Villar: Dilluns, dimecres i dijous.

Percussió – Charli Tomàs: Dijous.

Trompa – Juanmi Marzá: Divendres.

Fagot i piano – Joan Martí: Dissabte.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *