Madrid 1- Barça 2

image



Partits UES 21-22 Gener 2012

PARTITS UES
21-22 DE GENER DE 2012

CASA

TERCERA CAT. PREFERENT SENIOR MASCULINA

Diumenge 22/01/12 12:00h UES – Súria

FORA

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
SANT CUGAT A – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/1/2012 20:00h
PAV.MUN CAN LLOBET
BAIXADA CAN LLOBET,S/N. LA FLORESTA
(SANT CUGAT DEL VALLES)
SORTIDA 17’15h del pavelló UES

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
SANT ESTEVE PALAUTORDERA – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/01/2012 16:00h
PAV. MUN. ST ESTEVE
AV. LLUIS COMPANYS S/N.-
SANT ESTEVE PALAUTORDERA
SORTIDA 13:45h del pavelló UES

PRIMERA NACIONAL
JOVENTUT HANDBOL MATARO
AUGI UNION ESPORTIVA SARRIA
dissabte 21/01/2012 18:00h
PAB. TERESA MARIA ROCA
AV.CORREGIMENT / TERRASSA
MATARO
SORTIDA 15’15h del pavelló UES

LLIGA CATALANA SÈNIOR
MANYANET A – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/01/2012 18:30h
INSTAL·LACIÓ MUN. ESP. PAVELLÓ L’ILLA
carrer Numància 142
BARCELONA
SORTIDA 16:00h del pavelló UES



Convocatòria Tercera Catalana: Palautordera

CONVOCATORIA
PALAUTORDERA-UESARRIÀ
(Dissabte 14/01/2012) (17:25h)
(15:30h al Pavelló)

01 – SERGI VINYOLAS

02 – GUILLEM BARTRA “XUKI”

03 – MARC SOLER

04 – GERARD MUÑOZ

05 – JOSEP AYMERICH

06 – EUDALD SANLLEHÍ

07 – DAVID MOSTAZO

08 – JOAN TORRENTÀ “SUGU”

09 – ERIC FORNELLS

10 – DAVID ALFONSO

11- ALBERT FUENTES

12 – GUILLEM JORDÀ “PURUI”

13 – ALBERT FERNANDEZ

14 – ADRIÀ SOLER



Convocatòria Lliga Catalana: Sant Quirze.

LLIGA CATALANA SENIOR
SANT QUIRZE – UES
15/01/2012 12:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N
SANT QUIRZE DE VALLÈS

Jugarem amb la samarreta groga, pero porteu la blava també, per si de cas.

SORTIDA DEL PAVELLO A LES 10h MATI.

CONVOCATS
01 EDGAR CASTELLANOS
02 PAU AYMERICH
03 JOSEP IGLESIAS
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 ADRIÀ SOLER
09 CARLES MORALES
10 MARTÍ ARNAU
11 JOAN XIFRA
12 MAGI MERCADER
13 EDU RIBAS
14 NITU PORTULAS



Partits UES 14 gener 2012

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
14 DE GENER DE 2012

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
10:30 – Unió Esportiva Sarrià A  – C.H. Riudellots
10:30 – Unió Esportiva Sarrià B  – C.H. Esport Lloret

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià A  – H. Sant Cugat

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
16:30 –  Unió Esportiva Sarrià – BM Granollers

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA
18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – BM La Roca

PARTIT LLIGA CATALANA CADET AJORNAT

PARTITS FORA

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

ALEVI A
GARBI ,CLUB HANDBOL A – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
14/01/2012 09:00h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

ALEVI B
GARBI ,CLUB HANDBOL B – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
14/01/2012 09:00h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

PRIMERA CATALANA INFANTIL
GARBI – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ B
15/01/2012 11:30h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

TERCERA CATALANA SENIOR PREFERENT
C.H. PALAUTORDERA-SALICRU B – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
14/01/2012 17:25h
PAV. MUN. STA Mª PALAU. JOAQUIN BLUME
JOAQUIM BLUME,S/N.- ZONA ESP. FONT MARTINA
SANTA MARIA DE PALAUTORDERA

LLIGA CATALANA SENIOR
SANT QUIRZE, HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
15/01/2012 12:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N
SANT QUIRZE DE VALLÈS



PARTITS 17 i 18 de desembre 2011

PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

17 i 18 DE DESEMBRE DE 2011

DISSABTE, 17 DE DESEMBRE

CASA

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

10:30 – Unió Esportiva Sarrià A  – C.H. Montgrí

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

10:30 – Unió Esportiva Sarrià B  – H. Bordils B

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià B  – C.H. Montgrí

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – BM Dominicos

FORA

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
CH ESPORT LLORET (S/D)  – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
dissabte, 17/12/2011  09:30h
POLIESPORTIU EL MOLÍ
(LLORET DE MAR)

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
BORDILS A, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
dissabte, 17/12/2011  10:00h
PAV. MUN. BORDILS
(BORDILS)

LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA ANTONIO LÁZARO
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, A LES 14:00h
LA ROCA, BM  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  16:00h
PAV. MUN. NOU ROCA V.
HERMENEGILD CARRERA,S/N.-
(LA ROCA DEL VALLES)

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DISSABTE,  A LES 15:15h, CAP A SANT QUIRZE DEL VALLÈS.
SANT QUIRZE, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  17:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N.-
(SANT QUIRZE DEL VALLES)

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DISSABTE, A LES 17:30h, CAP A SABADELL.
GRACIA, OAR SABADELL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  19:45h
PAVELLÓ OAR GRÀCIA

BOCACCIO, S/N.-
(SABADELL)

TERCERA CATALANA

PARTIT AJORNAT

DIUMENGE, 18 DE DESEMBRE

FORA

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DIUMENGE A LES 08:15h, CAP A SANT QUIRZE DEL VALLÈS.
SANT QUIRZE, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
diumenge, 18/12/2011  10:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N.-
(SANT QUIRZE DEL VALLES)



QUINA DE NADAL 2011



CONVOCATÒRIA LLIGA CATALANA UES – BANYOLES

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA

16:30h UES  – Banyoles

A les 15:30h al pavelló.

CONVOCATS
01 EDGAR CASTELLANOS
02 PAU AYMERICH
03 JOSEP IGLESIAS
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 ADRIÀ SOLER
09 JOAN ROCA
10 MARTÍ ARNAU
11 JOAN XIFRA
12 MAGI MERCADER
13 JAUME CASALS
14 PERE MÀRQUEZ



Partits UES 10 i 11 decembre 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I

10 DE DESEMBRE DE 2011

PARTITS CASA

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA

16:30 – Unió Esportiva Sarrià  – H. Banyoles

PARTITS FORA

PARTIT AMISTÓS INFANTIL

dissabte, 10/12/2011

Sortida del pavelló UES 08:30h

C/ CASTELLASSA, 14 URB. PLA SANT LLORENÇ

08230 MATADEPERA

PRIMERA NACIONAL

dissabte, 10/12/2011 a les 18:00h

HANBOL EL VENDRELL – AUGI UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

Sortida del pavelló UES a les 14:30h

PAVELLÓ MPLA. DEL VENDRELL
AVDA. CAMP D´ESPORTS, 36-38 – 43700
EL VENDRELL
(TARRAGONA)

DESCANSEN

BENJAMINS

ALEVINS

INFANTILS

CADETS

JUVENILS

TERCERA CATALANA

I

I  A LES 22:00 CANVIEM DE PILOTA:

PANTALLA GEGANT

REAL MADRID C.F. – F.C. BARCELONA



CONVOCATÒRIA TERCERA I LLIGA

LLIGA CATALANA SÈNIOR

VILAMAJOR, CLUB HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
3/12/2011  20:00h
PAV. MUN. JOAN SAPE
FERRAN LLACH,S/N
(SANT ANTONI DE VILAMAJOR)

SORTIDA A LES 17:45h DEL PAVELLÓ UES

CONVOCATS
01 EDGAR CASTELLANOS
02 PAU AYMERICH
03 JOSEP IGLESIAS
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 ADRIÀ SOLER
09 FRANCESC DUCH
10 MARTÍ ARNAU
11 JOAN XIFRA
12 MAGI MERCADER
13 JAUME CASALS
14 CARLES MORALES (en principi vens, si no estàs convocat amb el primer equip).

TERCERA CATALANA PREFERENT

RUBI, HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
4/12/2011  12:45h
PAVELLO POLIESPORTIU LA LLANA
C/ Pont de Can Claverí,s/n
(RUBI)

SORTIDA A LES 10:15h DEL PAVELLÓ UES

CONVOCATS:
01 SERGI VINYOLAS
02 GUILLEM BARTRA
03 MARC SOLER
04 ADRIÀ SOLER
05 JOSEP AYMERICH
06 GERARD MUÑOZ
07 DAVID MOSTAZO
08 MIQUEL ESTEBA
09 ALBERT FERNANDEZ
10 ERIC FORNELLS
11 DAVID ALFONSO
12 ALBERT FUENTES
13 GUILLERM JORDÀ
14 VICTOR ESPESO

NO CAL QUE US DIGUI QUE FEU BONDAT DISSABTE… SURTIU A FONDO AVUI…!!!
I DIUMENGE A DONAR LA SORPRESA…!!!