Convocatòria lliga catalana

LLIGA CATALANA
UNIO ESPORTIVA SARRIÀ St JOAN DESPÍ
dissabte 18/02/2012 PAV. MUN.PAVELLÓ UES 16:30h
Al pavelló a les 15:15h.

CONVOCATS
01 SERGI ESPARRAGUERA
02 PAU AYMERICH
03 PEPE NARANJO
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 JOAN XIFRA
09 JOAN TORRENTÀ
10 MARTÍ ARNAU
11 JOAN ROCA
12 JOSEP IGLESIAS
13 JONI RIPOLL
14 EDGAR CASTELLANOS



Convocatoria tercera catalana

CONVOCATORIA A.E. XARXA – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ Diumenge 19/02/2012 – 12h. PAVELLÓ: CLUB POLIESP. SAFA-HORTA TORRENT DEL CARMEL,1-11 – BARCELONA CONVOCATORIA: 09:45h PAVELLÓ UESARRIA.

LLISTA DE CONVOCATS:

01 – GUILLEM BARTRA
02 – PAU REXACH
03 – MARC SOLER
04 – JORDI PARETAS
05 – GERARD MUÑOZ
06 – JOSEP AYMERICH
07 – ADRIÀ SOLER
08 – DAVID MOSTAZO
09 – MIQUEL ESTEBA
10 – ALBERT FUENTES
11 – ERIC FORNELLS
12 – VICTOR ESPESO 1
3 – GUILLEM JORDÀ
14 – ALBERT FERNADEX



PARTITS UES 18 i 19 febrer 2012

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
18 i 19 DE FEBRER DE 2012

Dissabte 18/02/2012

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ
11:00 – Unió Esportiva Sarrià B – GEiEG Esportiu

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA
16:30 – Unió Esportiva Sarrià – H. Sant Joan Despí

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA
18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – KH7 BM Granollers

Diumenge 19/02/2012

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià – Sant Martí Voramar

PARTITS FORA UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
18 i 19 DE FEBRER DE 2012

Dissabte 18/02/2012

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
9:00 – H. Bordils B – Unió Esportiva Sarrià A
Pavelló Municipal Bordils

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
9:00 – H. Banyoles – Unió Esportiva Sarrià B
Pavelló Municipal de la Draga

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ
9:00 – H. Bordils B – Unió Esportiva Sarrià A
Pavelló Municipal Bordils

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
Dissabte 18/02/2012 12:45h
Epic Casino – Unió Esportiva Sarrià B
Pavelló Epic Casino (Matadepera)
CASTELLASSA,14 URB PLA SANT LLORENÇ
MATADEPERA
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES 10:00h

Diumenge 19/02/2012

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
Diumenge 19/02/2012 11:00h
Pare Manyanet – Unió Esportiva Sarrià
Instal.lació Municipal Pavelló l’Illa (Barcelona)
C/ Numància, 142
BARCELONA
SORTiDA DEL PAVELLÓ UES 08:15h

TERCERA CATALANA PREF. SENIOR MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià – A.E. Xarxa
Club Poliesportiu Safa-Horta
TORRENT DEL CARMEL,1-11
(Barcelona)



PARTITS 11 i 12 DE FEBRER DE 2012

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
11 i 12 DE FEBRER DE 2012

PARTITS CASA

Dissabte 11/02/2012

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
10:00 – Unió Esportiva Sarrià A – H. Banyoles
10:00 – Unió Esportiva Sarrià B – C.H. Roses

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ
11:00 – Unió Esportiva Sarrià A – GEiEG A
11:00 – Unió Esportiva Sarrià B – H. Bordils B

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA
12:30 – Unió Esportiva Sarrià A – ASME Voramar

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
17:00 – Unió Esportiva Sarrià – BM La Roca

Diumenge 12/02/2012

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià – H.C. Gironès Salt

PARTITS FORA

TERCERA CATALANA SÈNIOR (PARTIT AVANÇAT A DIJOUS)
LES FRANQUESES – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
DIJOUS 09/02/2012 21:00h
PAV. MUN. FRANQUESES V.
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL,S/N
FRANQUESES VALLÈS

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
ASME VORAMAR B
UNIO ESPORTIVA SARRIÀ B
dissabte 11/02/2012 13:00h
COMPLEX ESP. MUN. LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
(BARCELONA)
HORA DE SORTIDA DEL PAVELLÓ UES 10:15h

PRIMERA NACIONAL SENIOR
SANT MARTI-ADRIANENC
AUGI UNIÓ ESPORTIVA SARRIA
dissabte 11/02/2012 19:00h
COMPLEX ESP. MUN. LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
BARCELONA
HORA DE SORTIDA DEL PAVELLÓ UES 16:15h

LLIGA CATALANA SÈNIOR
LLAGOSTERA – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 11/02/2012 19:30h
PAV. MUN.LLAGOSTERA
HORA DE SORTIDA PAVELLÓ UES 17:30h



Partits 4 i 5 febrer 2012

PARTITS CASA

Dissabte 04/02/2012

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
17:00 – Unió Esportiva Sarrià B – Safa Horta

Diumenge 05/02/2012

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià – H. La Garriga

PARTITS FORA

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
C.H. ROSES,PNEUMATICS ROSES – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
4/2/2012 11:00
PAVELLÓ ESPORTIU ROSES (GIRONA)
CARRETERA MAS OLIVA, SENSE NÚMERO ROSES
(ROSES)

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
C.H. ROSES,PINTURAS JOVI – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
4/2/2012 10:00
PAVELLÓ ESPORTIU ROSES
CARRETERA MAS OLIVA, SENSE NÚMERO ROSES
(ROSES)

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ
GEIEG Esportiu – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
4/2/2012 10:00
PISTA HANDBOL
(GIRONA)

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ
BORDILS A , HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
(Partit Ajornat)

CATALANA PREFERENT SÈNIOR MASCULINA
TERRASSA, CLUB HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
4/2/2012 17:45
C/ BADALONA, 4
PAVELLÓ DE CAN JOFRESA (TERRASSA)

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA
KH-7 F. BM GRANOLLERS-CEVO  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ

dissabte 4/2/2012  13:00
PALAU D’ESPORTS-ANEXE PALAU
AV..FRANCESC MACIÀ,S/N
(GRANOLLERS)
HORA DE SORTIDA PAVELLÓ UES 10:45h.

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
CARDEDEU A, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 04/02/2012  16:30h
PAV. MUN. ESPORTS CARDEDEU
LLINARS,S/N.-
(CARDEDEU)
HORA DE SORTIDA PAVELLÓ UES 14:30h.

PRIMERA NACIONAL
H. ESPLUGUES
AUGI UNION ESPORTIVA SARRIA
dissabte, 04/02/2012  17:30h
C. ESPORTIU MPAL. LA PLANA
PLAÇA DE CATALUNYA, S/N
ESPLUGUES DE LLOBREGAT
HORA DE SORTIDA PAVELLÓ UES 14:45h

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA

HANDBOL GAVA  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 04/02/2012  19:00h
PAV. JACME MARCH
SANT PERE, 114
(GAVA)
HORA DE SORTIDA PAVELLÓ UES 16:00h



Convocatòria Lliga Catalana Poblenou

LLIGA CATALANA
POBLENOU- UNIO ESPORTIVA SARRIÀ    
dissabte 28/01/2012 18:30h
COMPLEX MUN. ESP. NOVA ICARIA
AV. ICARIA 167
BARCELONA
SORTIDA 15:45h del pavelló UES.

CONVOCATS
01 EDGAR CASTELLANOS
02 PAU AYMERICH
03 MAGÍ MERCADER
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 SERGI ESPARRAGUERA
09 JOAN TORRENTÀ
10 JONI RIPOLL
11 MARTÍ ARNAU
12 PEPE NARANJO
13 JAUME CASALS
14 JOAN XIFRA



Convocatòria 3ª Catalana Pref. Vallag

TERCERA CATALANA PREFERENT
H. VALLAG – UE SARRIA
Dissabte 28/01/2012  19:00h
Pavelló El Turó
C/ Joaquin Blume s/n
La Llagosta)

Convocatoria: 16:45h al pavelló UES

LLISTA DE CONVOCATS:
01 – GUILLEM BARTRA
02 – PAU REXACH
03 – ADRIÀ SOLER
04 – JORDI PARETAS
05 – GERARD MUÑOZ
06 – EUDALD SANLLEHÍ
07 – DAVID MOSTAZO
08 – MIQUEL ESTEBA
09 – ERIC FORNELLS
10 – DAVID ALFONSO
11 – ALBERT FUENTES
12 – GUILLEM JORDÀ
13 – VICTOR ESPESO
14 – Si algú dels que no poden venir, te canvi de plans que em truqui.



PARTITS UES 28 i 29 gener 2012

PARTITS A CASA

DISSABTE

M17 CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
UNIO ESPORTIVA SARRIA A  – C.H. ROSES
28/1/2012  10:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

M17 CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
UNIO ESPORTIVA SARRIA B  – GARBI
28/1/2012  10:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

M16 CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ, (2ª FASE)
UNIO ESPORTIVA SARRIA A  – BORDILS A
28/1/2012  11:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

M16 CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ, (2ª FASE)
UNIO ESPORTIVA SARRIA B  – GEIEG A
28/1/2012  11:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

M14 LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA
UNIO ESPORTIVA SARRIA A – HANDBOL BORDILS
DIUMENGE, 29/01/12  12:30h
PAVELLÓ BORDILS
BORDILS
PRIMERS DEL SEU GRUP, INDEPENDENTMENT DEL RESULTAT D’AQUEST PARTIT. FELICITAR A TOTS EL JUGADORS PER LA 1a FASE REALITZADA, I ESPERAR QUE LA 2a FASE TAMBÉ SIGUI AIXÍ… A SEGUIR ENTRENANT.

M15 PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA
UNIO ESPORTIVA SARRIA B
DESCANSA

M11 LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
UNIO ESPORTIVA SARRIÀ  – JOVENTUT HANDBOL MATARO
28/1/2012  16:30
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

PRIMERA ESTATAL MASCULINA GRUP “C”
AUGI UNIO ESPORTIVA SARRIA – PALAUTORDERA SALICRU
28/01/2012 18:30
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

DIUMENGE

M08 LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
UNIO ESPORTIVA SARRIÀ  – SANT MARTI ADRIANENC
29/1/2012  12:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

PARTITS FORA

DISSABTE

M04 LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA ANTONIO LÁZARO
POBLENOU, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
28/1/2012  18:30
COMPLEX ESP. MUN. NOVA ICARIA
AV. ICARIA,167
(BARCELONA)

M07 3ª CATALANA PREFERENT SÈNIOR MASCULINA GRUP A
VALLAG, HANDBOL CLUB  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
28/1/2012  19:00
COMPLEX ESPORTIU TURÓ
AV.DEL TURÓ
(LA LLAGOSTA)




Convocatòria Tercera UES-Súria

3a CATALANA PREFERENT UE SARRIA – SA SURIA
Diumenge 22/01/2012 12:00h
Convocatoria 11:00h al pavelló UES

CONVOCATS
01 SERGI VIÑOLAS
02 GUILLEM BARTRA “XUKI”
03 MARC SOLER
04 JORDI PARETAS
05 ADRIÀ SOLER
06 GERARD MUÑOZ
07 JOSEP AYMERICH
08 MIQUEL ESTEBA
09 DAVID ALFONSO
10 ALBERT FUENTES 11 ERIC FORNELLS
12 ALBERT FERNANDEZ
13 GUILLEM JORDÀ “PURU”
14 VICTOR ESPESO



Convocatòria Lliga Cat Manyanet-UES

LLIGA CATALANA
MANYANET A – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ    
dissabte 21/01/2012 18:30h
INSTAL·LACIÓ MUN. ESP. PAVELLÓ L’ILLA
carrer Numància 142
BARCELONA
SORTIDA 16:00h del pavelló UES

PORTEU TOTS LA SAMARRETA BLAVA, EL MANYANET VA DE COLOR GROC!!

CONVOCATS
01 EDGAR CASTELLANOS
02 PAU AYMERICH
03 SERGI VIÑOLAS
04 JULI FINA
05 XAVI RODRIGUEZ
06 MARC VILAR
07 JOSEP AYMERICH
08 SERGI ESPARRAGUERA
09 JOAN TORRENTÀ
10 JONI RIPOLL
11 ERIC FORNELLS
12 PEPE NARANJO
13 ADRIÀ SOLER
14 MARC SOLER