PROPERS PARTITS…..2 i 3 d’abril de 2011

PARTITS A CASA DISSABTE

PARTITS A CASA DIUMENGE

PARTITS FORA DISSABTE

PARTITS A FORA DIUMENGE

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

BENJAMÍ “A”

GARBI ,CLUB HANDBOL  – INSTITUT BALMES UE SARRIÀ A
2/4/2011  09:00
PAV. MUN. PALAFRUGELL
(PALAFRUGELL)

BENJAMÍ “B”

INSTITUT BALMES UE SARRIÀ B  – CALONGE I SANT ANTONI, CLUB HANDBOL
2/4/2011  dissabte 11:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

ALEVI “A”

ATENCIÓ!!!!(AQUESTA SETMANA JUGA 2 PARTITS, L’ENDARRERIT I EL QUE TOCA!!!)

PARTIT QUE S’HAVIA DE JUGAR EL DISSABTE PASSAT

INSTITUT BALMES UE SARRIÀ (A) – BANYOLES, HANDBOL FEMENI

18:00 dijous 31/03/2011

PAVELLÓ UES

BORDILS, HANDBOL  – INSTITUT BALMES UE SARRIÀ (A)
2/4/2011  dissabte 09:30
PAV. MUN. BORDILS
(BORDILS)

ALEVI “B”

DESCANSA

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

SORTIDA DIUMENGE A LES 08:45h DEL PAVELLÓ DE SARRIÀ

KH-7 BM. GRANOLLERS  – INSTITUT BALMES UE SARRIA
3/4/2011  diumenge 10:45
PALAU ESPORTS GRANOLLERS
AV.FRANCESC MACIÀ, S/N.-
(GRANOLLERS)

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

GIRONES, HANDBOL CLUB  – INSTITUT BALMES UE SARRIA
3/4/2011  diumenge 12:30
PAV. POLIESPORTIU VILABLAREIX
(VILABLAREIX)

PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA

TERRASSA, CLUB HANDBOL  – INSTITUT BALMES UE SARRIA
2/4/2011  dissabte 17:45
PAVELLÓ DE CAN JOFRESA
C/BADALONA, 4
(TERRASSA)

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA  – CARDEDEU, HANDBOL
2/4/2011  dissabte 20:30
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

LLAGOSTERA ,CLUB HANDBOL ”A” – INSTITUT BALMES UE SARRIA
2/4/2011  dissabte 19:30
PAV. MUN.LLAGOSTERA
(LLAGOSTERA)

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA  – ESPLUGUES
2/4/2011  dissabte 18:30
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)



CONVOCATÒRIA 1 CAT: 26 de març de 2011

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

DERBI!!

Al pavelló a les 15h. Puntuals!!

INSTITUT BALMES UE SARRIA – GEIEG
16:00 dissabte 26/03/2011
PAVELLÓ UES

CONVOCATS
01 DIEGO SANZ
02 JULI FINA
03 PAU CAÑIGUERAL
04 EDUARD RIBAS
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU AYMERICH
07 GERARD JUNQUERA
08 PEPE NARANJO
09 CARLES MORALES
10 JMF FERNANDEZ
11 MARC VILAR
12 SERGI GALINDO
13 FRANCESC DUCH
14 ORIOL MASMIQUEL

Si algú te algun problema per venir, que em truqui i m’ho digui avui mateix.



CONVOCATÒRIA 3 CAT: 27 de març de 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

SANT FOST, CLUB HANDBOL  – INSTITUT BALMES UE SARRIA
12:30 diumenge 27/3/2011
Pavelló Municipal Sant Fost-1
C/Escoles, s/n
SANT FOST DE CAMPSENTELLES

QUEDEM DIUMENGE A LES 10 h. AL PABELLÓ.

LLISTA DE CONVOCATS

JOSEP IGLESIAS

GUILLEM BARTRA

MARC SOLER

ALBERT FUENTES

JOSEP AYMERICH

GERARD MUÑOZ

ERIC PEREZ

ERIC FORNELLS

DAVID ALFONSO

ALBERT FERNANDEZ

GUILLEM JORDÀ

PERE COLL

(Si algú no pot venir o va directe que ho digui)



PROPERS PARTITS….26 i 27 de març de 2011

PARTITS A CASA DISSABTE

PARTITS A CASA DIUMENGE

PARTITS FORA DISSABTE

PARTITS A FORA DIUMENGE

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

BENJAMÍ “A”

INSTITUT BALMES UE SARRIÀ A – ESPORT LLORET, CLUB HANDBOL
09:00 dissabte 26/03/2011
PAVELLÓ UES

BENJAMÍ “B”

BELL-LLOC, CP  – INSTITUT BALMES UE SARRIÀ B
11:00 dissabte 26/03/2011
Pavelló BELL.LLOC (GIRONA)

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

ALEVI “A”

INSTITUT BALMES UE SARRIÀ (A) – BANYOLES, HANDBOL FEMENI
10:00 dissabte 26/03/2011
PAVELLÓ UES

ALEVI “B”

INSTITUT BALMES UE SARRIA (B) – ESPORT LLORET, CH
10:00 dissabte 19/03/2011
PAVELLÓ UES

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – SANT CUGAT A
11:00 dissabte, 26/3/2011
PAVELLÓ UES

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – CARDEDEU, HANDBOL
10:00 diumenge 27/03/2011
PAVELLÓ UES

PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – LA SALLE BONANOVA, CLUB ESPORTIU
12:30 dissabte 26/03/2011
PAVELLÓ UES

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

SANT FOST, CLUB HANDBOL  – INSTITUT BALMES UE SARRIA
12:30 diumenge 27/3/2011
Pavelló Municipal Sant Fost-1
C/Escoles, s/n
SANT FOST DE CAMPSENTELLES

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

DERBI!!

INSTITUT BALMES UE SARRIA – GEIEG
16:00 dissabte 26/03/2011
PAVELLÓ UES

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

DERBI!!

BORDILS – INSTITUT BALMES U.E. SARRIA
19:30 dissabte 19/03/2011
PAVELLÓ BORDILS

DIUMENGE CALÇOTADA!!! ENCARA HI SOU A TEMPS!!!

CARTELL CALÇOTADA 2010-2011



CONVOCATÒRIA 1 i 3 CAT…19 de març 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

Hora convocatòria, dissabte a les 15:30h al pavelló UES.

INSTITUT BALMES UE SARRIA – BM CALELLA
16:30 dissabte 19/3/2011
PAVELLÓ UES

CONVOCATS
1 Eudald Sanllehi
2 Josep Aymerich
3 Eric Fornells
4 Josep Iglesias
5 Eric Perez
6 Marc Soler
7 Gerard Muñoz
8 Guillem Bartra
9 David Alfonso
10 Albert Fuentes
11 Jordi Martinez (Berna)
12 Albert Fernandez
13 Guillem Jordà
14 Gerard Creixans

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

Sortida del pavelló UES, dissabte a les 18:00h.

Hanbol Sant Vicenç – Institut Balmes UE Sarrià
20:30 dissabte 19/03/2011
Pavelló Municipal Sant Vicenç dels Horts
Avinguda del Ferrocarril S/N
SANT VICENÇ DELS HORTS

CONVOCATS
01 DIEGO SANZ
02 JULI FINA
03 PAU CAÑIGUERAL
04 EDUARD RIBAS
05 EDGAR CASTELLANOS
06 ROBERT CASTAÑER
07 GERARD JUNQUERA
08 PEPE NARANJO
09 KAKITA
10 JMF BRIGADA
11 MARC VILAR
12 SERGI GALINDO
13 FRANCESC DUCH
14 ORIOL MASMIQUEL



PROPERS PARTITS…19 i 20 de març 2011

PARTITS A CASA DISSABTE

PARTITS A CASA DIUMENGE

PARTITS FORA DISSABTE

PARTITS A FORA DIUMENGE

TORNEIG MINIHANDBOL GRANOLLERS

Sortida diumenge 20/03/11, a les 7:30h del matí, del pavelló UES.

Destí: Palau Esports Granollers.
Avgda. Francesc Macià, s/n.
(Granollers)
Tornada a Sarrià al voltant de les 17:00h.

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

BENJAMÍ “A”

Calonge i Sant Antoni – Institut Balmes U.E. Sarrià A
10:00 dissabte 19/03/2011
Pavelló Municipal Calonge
Avingua Escoles, S/N
CALONGE

BENJAMÍ “B”

Institut Balmes U.E. Sarrià B – CH Roses
11:00 dissabte 19/03/2011
Pavelló UES

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

ALEVI “A”

H Banyoles – Institut Balmes U.E. Sarrià A
11:00 dissabte 12/03/2011
Pavelló Parc de la Draga
BANYOLES

ALEVI “B”

H Garbí – Institut Balmes U.E. Sarrià B
09:450 dissabte 19/03/2011
Pavelló Municipal Palafrugell
Avinguda de les Corts Catalanes, 3
PALAFRUGELL

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ DE SARRIÀ, DISSABTE 10:30h.

HB SANT ESTEVE de PALAUTORDERA – INSTITUT BALMES UE SARRIA
12:45 dissabte, 19/3/2011
Pav. Municipal de Sant Esteve de Palautordera
Avinguda Lluís Companys S/N
SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ DE SARRIÀ, DISSABTE 14:30h.

KH7 Granollers – Institut Balmes U.E. Sarrià
16:45 dissabte 19/03/2011
PALAU D’ESPORTS-ANEXE PALAU
Avinguda Francesc Macià,S/N.-
GRANOLLERS

PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ DE SARRIÀ, DIUMENGE 08:45h.

GAVÀ – Institut Balmes UE Sarrià
11:30 diumenge 20/03/2011
Pavelló  Jacme March
Sant Pere, 114
GAVÀ

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – BM CALELLA
16:30 dissabte 19/3/2011
PAVELLÓ UES

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

Hanbol Sant Vicenç – Institut Balmes UE Sarrià
20:30 dissabte 19/03/2011
Pavelló Municipal Sant Vicenç dels Horts
Avinguda del Ferrocarril S/N
SANT VICENÇ DELS HORTS

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES U.E. SARRIA – CH SANT ESTEVE SES.
18:30 dissabte 19/03/2011
PAVELLÓ UES



CONVOCATÒRIA 1 i 3 CAT: 13 de març 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ A LES 09:00h
CALELLA UEH, CLUB – INSTITUT BALMES UE SARRIA
11:00 diumenge 13/3/2011
PAVELLÓ PARC DALMAU
(CALELLA)

CONVOCATS
01 JOSEP AYMERICH
02 ERIC FORNELLS
03 JOSEP IGLESIAS
04 ERIC PÉREZ
05 MARC SOLER
06 GERARD MUÑOZ
07 GUILLEM BARTRA
08 DAVID ALFONSO
09 ALBERT FUENTES
10 ALBERT FERNÁNDEZ
11 PERE COLL
12 GUILLEM JORDÀ
13 GERARD CREIXANS

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

CONVOCATÒRIA AL PAVELLÓ A LES 10:30h.
ABANS NOSTRE JUGUEN ELS CADETS
QUI VULGUI ESMORZAR ABANS, QUEDEM A LES 09:30h AL BAR DEL PAVELLÓ ( I VEURE ELS CADETS).
DESPRÉS DEL PARTIT ENS CONVIDEN A FER EL VERMUT AL BAR, ELS QUE NO ESTAN CONVOCATS TAMBÉ ESTAN CONVIDATS AL VERMUT.
ESPERO QUE VINGUEU.

Institut Balmes UE Sarrià – C.H. St. Esteve Palautordera
12:00 diumenge 13/03/2011
Pavelló UES

CONVOCATS
01 DIEGO SANZ
02 JULI FINA
03 NITU PÒRTULAS
04 EDUARD RIBAS
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU AYMERICH
07 GERARD JUNQUERA
08 PEPE NARANJO
09 KAKITA
10 JMF BRIGADA
11 MARC VILAR
12 SERGI GALINDO
13 SISO LLAUSAS
14 ORIOL MASMIQUEL



CALÇOTADA UES 2010-2011

CARTELL CALÇOTADA 2010-2011



PROPERS PARTITS 12 i 13/03/2011

PARTITS A CASA DISSABTE

PARTITS A CASA DIUMENGE

PARTITS FORA DISSABTE

PARTITS A FORA DIUMENGE

JORNADA DESCANS

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

BENJAMÍ “A” JORNADA DE DESCANS
BENJAMÍ “B” JORNADA DE DESCANS

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

Institut Balmes U.E. Sarrià A – H.Riudellots
11:00 dissabte 12/03/2011
Pavelló UES

Institut Balmes U.E. Sarrià B – H.Banyoles B
11:00 dissabte 12/03/2011
Pavelló UES

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

SORTIDA 10:00h DEL PAVELLÓ DE LA UES.

BM LA ROCA – INSTITUT BALMES UE SARRIA
11:45 dissabte, 12/3/2011
PAV. MUN. NOU ROCA V.
HERMENEGILD CARRERA,S/N.-
(LA ROCA DEL VALLES)

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

Institut Balmes U.E. Sarrià – FC Barcelona B
10:00 diumenge 13/03/2011
Pavelló  UES

PRIMERA CATALANA JUVENIL MASCULINA

Institut Balmes UE Sarrià – CE Molins de Rei
16:30 dissabte 12/03/2011
Pavelló  UES

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

CALELLA UEH, CLUB – INSTITUT BALMES UE SARRIA
11:00 diumenge 13/3/2011
PAVELLÓ PARC DALMAU
(CALELLA)

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

Institut Balmes UE Sarrià – C.H. St. Esteve Palautordera
12:00 diumenge 13/03/2011
Pavelló UES

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

HANDBOL PALAUTORDERA – SALICRU – INSTITUT BALMES U.E. SARRIA
19:15 dissabte 12/03/2011
P. MPAL. DE STA. M. DE PALUTORDERA
JOAQUIN BLUME S/N – 08460
PALAUTORDERA