ACTIVITATS 6 i 7 DE JUNY

HOLA A TOTHOM! AQUEST CAP SETMANA HI HA UN MUNT D’ACTIVITATS!! PER UNA PART HI HA:

LES FINALS DE COPA A FORNELLS, EL DISSABTE, ON PARTICIPEN ELS EQUIPS DE LA UES DE 1er NACIONAL, L’EQUIP DE TERCERA I ELS JUVENILS.

L’ACTIVITAT DEL FIRESPORT A GIRONA, A LA ZONA DE LA DEVESA I PALAU FIRAL, ON PRENEN PART ELS NOSTRES BENJAMINS I ELS ALEVINS.

LA FINAL DEL CAMPIONAT DE PRIMERA CATALANA INFANTIL TOP 8 EQUIPS, QUE ES DISPUTARÀ EL DISSABTE I DIUMENGE A SARRIÀ, ON PARTICIPA EL NOSTRE EQUIP INFANTIL.

FINALMENT EL DARRER PARTIT DE L’EQUIP DE 1era CATALANA QUE JUGA EL DARRER PARTIT AQUEST DIUMENGE.

FIRAESPORT GIRONA 6 i 7 DE JUNY DE 2009

ZONA PALAU FIRAL I DEVESA

ALEVINS I BENJAMINS

TROBADA HANDBOLiCAT DISSABTE MATÍ i TARDA

TROBADA HANDBOLiCAT: “Metodologia aplicada a les seleccions de base”
XERRADA D’EN JORDI RIBERA DISSABTE 12:00 h
JORDI RIBERA: “Metodologia aplicada a les seleccions de base”

ENTRENAMENT DE PERFECCIONAMENT DIUMENGE 10:30 h
TECNIFICACIÓ PER A JUGADORS(OBERT A TOTHOM)

HORARIS PARTITS FIRAESPORT

DISSABTE 6 DE JUNY DE 2009

15:00  Pista Jordi Ribera MONTFALGARS – BENJAMINS UES B (ATLÈTIC)
15:40 Pista Jordi Ribera GEIEG B – BENJAMINS UES B (ATLÈTIC)

16:20 Pista Manel Pérez BELL LLOC -BENJAMINS UES B (ATLÈTIC)

16:20 Pista Jordi Ribera UES ALEVÍ – GEIEG B
17:40 Pista Albert Rocas BENJAMINS UES A – BORDILS
18:20 Pista Jordi Ribera MONTGRÍ C – UES ALEVÍ
19:00 Pista Albert Rocas BENJAMINS UES A – GEIEG A

FINALS COPES 6 i 7 DE JUNY

PAVELLÓ NOU FORNELLS DE LA SELVA

ZONA ESPORTIVA EL MOLÍ – CRTA.CAMPLLONG,s/n

FINAL COPA DELEGACIÓ GIRONA JUVENIL DISSABTE 12.15h

UES-CH LLAGOSTERA

FINAL COPA FEDERACIÓ GIRONA SÈNIOR 15.30h

CEH LLORET – UES (3era CATALANA)

FINAL COPA DELEGACIÓ GIRONA SÈNIOR 18.30h

UES (1era NACIONAL) – GEIEG GRABI

FASE FINAL PRIMERA CATALANA INFANTIL

6 i 7 DE JUNY AL PAVELLÓ DE LA UES!!

8 EQUIPS PARTICIPANTS: H TERRASSA, CE MOLINS DE REI, HANDBOL GAVÀ, H PARETS, H COOPERATIVA, EPIC CASINO, UE SARRIÀ, SAGRAT COR.

DISSABTE 6 MATÍ:

Quarts de Final:

1) 09,30 h. TERRASSA – MOLINS DE REI

2) 10,45 h. GAVÀ – PARETS

3) 12,00 h. COOPERATIVA – EPIC CASINO

4) 13,15 h UES – SAGRAT COR

DISSABTE 6 TARDA

Semifinals:

17,30 h. GUANYADORS PARTITS 1 i 2.

19,00 h. GUANYADORS PARTITS 3 i 4

DIUMENGE 7 MATÍ:

10:00 h FINAL (NO HI HA PARTIT DE 3er i 4art LLOC).

PRIMERA CATALANA DIUMENGE 7 JUNY 

12.00h PAVELLÓ DE LA UES!! UE SARRIÀ – CA SABADELL HANDBOL

(DARRER PARTIT DE PRIMERA CATALANA!!)

ENS VEIEM EN ALGUN D’AQUESTS LLOCS!! SALUT A TOTS I MOLTA SORT!


Accions

Informacions

Deixa un comentari

Podeu utilitzar aquestes etiquetes : <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>