PREMI FUNDACIÓ CERCLE D’ECONOMIA 2016

Tenim el goig de fer-vos saber que la nostra escola ha quedat finalista del Premi d’Ensenyament del Cercle d’Economia de Catalunya 2016 en reconeixement als excel·lents resultats acadèmics obtinguts, la bona organització i planificat funcionament de l’escola, els projectes innovadors desenvolupats i la implicació amb les diverses entitats de l’entorn com la Biblioteca, el Conservatori, l’Ajuntament, la Universitat Rovira i Virgili…

Moltes gràcies a tots els membres de la Comunitat Educativa per tot el suport en tirar endavant la nostra escola.

7-finalistes-2016-WEB-1

Aquest article ha estat publicat en Ed. Infantil: P3, Ed. Infantil: P4, Ed. Infantil: P5, Ed. Primària: 1r, Ed. Primària: 2n, Ed. Primària: 3r, Ed. Primària: 4t, Ed. Primària: 5è, Ed. Primària: 6è, General, L'aula d'Anglès, L'aula d'Ed. Física, L'aula de Música, L'escola Verda, Notícies, Programa SI, Psicomotricitat, Secretaria. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Una resposta a PREMI FUNDACIÓ CERCLE D’ECONOMIA 2016

  1. Guadalupe Romera diu:

    Enhorabona a tots soy un gran equip

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *