CIÈNCIA AL CARRER

El  passat dia 25 de maig, la nostra escola va participar en la 7ª Jornada de la Ciència al Carrer de Lleida. Des de les 4 fins les 8 de la tarda, tots els nens i nenes de l’escola van estar fent demostracions d’algunes de les experiències que durant el curs hem anat treballant a l’àrea de coneixement del medi natural i que ja heu pogut anar veient en els articles del nostre bloc.

A més a més els nostres alumnes van poder gaudir de les experiències que van aportar les altres escoles i instituts participants.

Va ser una tarda molt intensa d’emocions, aprenentatge i gaudi amb la CIÈNCIA.

A continuació en podeu veure una petita mostra…


Click to play this Smilebox scrapbook

 

One thought on “CIÈNCIA AL CARRER

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *