BITS NENS I NENES DE P3A POLLETS



BITS NENS I NENS DE P3B ANEGUETS



ELS POLLETS FEM PSICOMOTRICITAT

AMB LA CARME, LA PSICOMOTRICISTA, FEM PSICOMOTRICITAT AL GIMNÀS. PODEM JUGAR ALS COIXINS, AMB ELS TUBOGANS, A SALTAR, AMB EL LLENÇOL… ÉS UN NO PARAR!!!!



SORTIM DE L’ESCOLA!!

FA TRES SETMANES QUE JA ANEM AL PUIG D’ARQUES, SOM GRANS I JA FEM P3. I JA HEM SORTIT A PASSEJAR PELS VOLTANTS DE L’ESCOLA. TAMBÉ HEM VIST ELS ARBRES, BEN VERDS!!! TOT I QUE JA SOM A LA TARDOR.



ELS ANEGUETS FAN PSICOMOTRICITAT

Avui divendres 23 ha estat el primer dia de Psicomotricitat amb la Carme. Us deixem les fotografies perquè les disfruteu amb els vostres fills i filles!!!



ELS POLLETS TREBALLANT I PASSEJANT PER L’ESCOLA

Aquí us deixem unes fotografies dels pollets treballant el conte del Gat Miola i coneixent l’escola. Esperem que les disfruteu!!!



MÉS FOTOGRAFIES DELS PRIMERS DIES




JA HEM COMENÇAT EL COLE!!!

Ja hem començat el cole i el primer dia ha arribat!!! Aquí teniu unes quantes fotografies dels alumnes a l’aula, jugant i fent activitats.



AMB QUIN GRUP COMENÇA L’ADAPTACIÓ

Aquí us anotem els grups de nens de cada classe, P3A i P3B, que van de matins i de tardes.
Gràcies i us esperem el dilluns 12 de setembre.

ADAPTACIÓ HORARI MATINS : 10.00 – 11.30
P3A:
MAXYM YURKIV
JORDI ZAMBRANA
MARIA REBECA AGHIORGHIESEI
JOANA BAGUDANCH
IZAN BENJUMEA
PAU BERNATALLADA
OMAR CAMARA
DANIEL CAMPRUBÍ
EUDALD CORTÉS
MARTÍ CULLELL
ALÍ DUKUREH
LAIA FONTBONA
ARNAU MARTÍ

P3B:
– Manuel Viejo Tena
– Isaac Vilahur Deligencia
– Anabel Diana Argote
– Naia Avendaño González
– Rania Barnea
– Laia Bosch Dalmau
– Clàudia Caparrós Molina
– Guillem Carbó Teixidor
– Jan Castellsagué Herrero
– Nana Dembele
– Omaru Ali Jaiteh
– Jana Lloveras Palmada
– David Montsuñer Vidal

ADAPTACIÓ HORARI TARDES : 15.00 – 16.30
P3A:
SAFAA EL HAMRI
MARIA GODÓ
LUCRECIA GÜERINI
BASIROU KASSAMA
ABRIL MORENTE
NADIA NAVARRO
ORIOL NIN
ROGER ROJALS
IRENE SALIP
ROGER SAYERAS
WALID SIOUN
SARAY YEBRA

P3B:
– Àlex López Bueno
– Azahara Muñoz Heredia
– Hicham Naji
– Eudald Núñez Freixas
– Xènia Ontiveros Martí
– Íker Porcel Aguilarte
– Iago Rodríguez Ortiz
– Sergio Serra Garcia
– Ostap Strilchuk Onufriychuk
– Omar Terera
– Sílvia Vallès Gispert
– Sergi González Esteba



QUI HI HA A LA CLASSE DE P3B?