Partits UES 21-22 Gener 2012

PARTITS UES
21-22 DE GENER DE 2012

CASA

TERCERA CAT. PREFERENT SENIOR MASCULINA

Diumenge 22/01/12 12:00h UES – Súria

FORA

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
SANT CUGAT A – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/1/2012 20:00h
PAV.MUN CAN LLOBET
BAIXADA CAN LLOBET,S/N. LA FLORESTA
(SANT CUGAT DEL VALLES)
SORTIDA 17’15h del pavelló UES

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
SANT ESTEVE PALAUTORDERA – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/01/2012 16:00h
PAV. MUN. ST ESTEVE
AV. LLUIS COMPANYS S/N.-
SANT ESTEVE PALAUTORDERA
SORTIDA 13:45h del pavelló UES

PRIMERA NACIONAL
JOVENTUT HANDBOL MATARO
AUGI UNION ESPORTIVA SARRIA
dissabte 21/01/2012 18:00h
PAB. TERESA MARIA ROCA
AV.CORREGIMENT / TERRASSA
MATARO
SORTIDA 15’15h del pavelló UES

LLIGA CATALANA SÈNIOR
MANYANET A – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 21/01/2012 18:30h
INSTAL·LACIÓ MUN. ESP. PAVELLÓ L’ILLA
carrer Numància 142
BARCELONA
SORTIDA 16:00h del pavelló UES



Partits UES 14 gener 2012

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
14 DE GENER DE 2012

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
10:30 – Unió Esportiva Sarrià A  – C.H. Riudellots
10:30 – Unió Esportiva Sarrià B  – C.H. Esport Lloret

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA
12:00 – Unió Esportiva Sarrià A  – H. Sant Cugat

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
16:30 –  Unió Esportiva Sarrià – BM Granollers

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA
18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – BM La Roca

PARTIT LLIGA CATALANA CADET AJORNAT

PARTITS FORA

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

ALEVI A
GARBI ,CLUB HANDBOL A – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
14/01/2012 09:00h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

ALEVI B
GARBI ,CLUB HANDBOL B – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
14/01/2012 09:00h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

PRIMERA CATALANA INFANTIL
GARBI – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ B
15/01/2012 11:30h
PAV. MUN. PALAFRUGELL

TERCERA CATALANA SENIOR PREFERENT
C.H. PALAUTORDERA-SALICRU B – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
14/01/2012 17:25h
PAV. MUN. STA Mª PALAU. JOAQUIN BLUME
JOAQUIM BLUME,S/N.- ZONA ESP. FONT MARTINA
SANTA MARIA DE PALAUTORDERA

LLIGA CATALANA SENIOR
SANT QUIRZE, HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
15/01/2012 12:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N
SANT QUIRZE DE VALLÈS



PARTITS 17 i 18 de desembre 2011

PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

17 i 18 DE DESEMBRE DE 2011

DISSABTE, 17 DE DESEMBRE

CASA

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

10:30 – Unió Esportiva Sarrià A  – C.H. Montgrí

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

10:30 – Unió Esportiva Sarrià B  – H. Bordils B

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià B  – C.H. Montgrí

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – BM Dominicos

FORA

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
CH ESPORT LLORET (S/D)  – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
dissabte, 17/12/2011  09:30h
POLIESPORTIU EL MOLÍ
(LLORET DE MAR)

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
BORDILS A, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
dissabte, 17/12/2011  10:00h
PAV. MUN. BORDILS
(BORDILS)

LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA ANTONIO LÁZARO
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, A LES 14:00h
LA ROCA, BM  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  16:00h
PAV. MUN. NOU ROCA V.
HERMENEGILD CARRERA,S/N.-
(LA ROCA DEL VALLES)

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DISSABTE,  A LES 15:15h, CAP A SANT QUIRZE DEL VALLÈS.
SANT QUIRZE, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  17:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N.-
(SANT QUIRZE DEL VALLES)

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DISSABTE, A LES 17:30h, CAP A SABADELL.
GRACIA, OAR SABADELL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte, 17/12/2011  19:45h
PAVELLÓ OAR GRÀCIA

BOCACCIO, S/N.-
(SABADELL)

TERCERA CATALANA

PARTIT AJORNAT

DIUMENGE, 18 DE DESEMBRE

FORA

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
SORTIDA DEL PAVELLÓ UES, DIUMENGE A LES 08:15h, CAP A SANT QUIRZE DEL VALLÈS.
SANT QUIRZE, HANDBOL  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
diumenge, 18/12/2011  10:30h
PAV. MUN. ST QUIRZE V.
PRIORAT, S/N.-
(SANT QUIRZE DEL VALLES)



Partits UES 10 i 11 decembre 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I

10 DE DESEMBRE DE 2011

PARTITS CASA

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA

16:30 – Unió Esportiva Sarrià  – H. Banyoles

PARTITS FORA

PARTIT AMISTÓS INFANTIL

dissabte, 10/12/2011

Sortida del pavelló UES 08:30h

C/ CASTELLASSA, 14 URB. PLA SANT LLORENÇ

08230 MATADEPERA

PRIMERA NACIONAL

dissabte, 10/12/2011 a les 18:00h

HANBOL EL VENDRELL – AUGI UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

Sortida del pavelló UES a les 14:30h

PAVELLÓ MPLA. DEL VENDRELL
AVDA. CAMP D´ESPORTS, 36-38 – 43700
EL VENDRELL
(TARRAGONA)

DESCANSEN

BENJAMINS

ALEVINS

INFANTILS

CADETS

JUVENILS

TERCERA CATALANA

I

I  A LES 22:00 CANVIEM DE PILOTA:

PANTALLA GEGANT

REAL MADRID C.F. – F.C. BARCELONA



PARTITS UES 3 i 4 desembre 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I

3 i 4 DE DESEMBRE DE 2011

Dissabte 03/12/2011

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

11:00 – Unió Esportiva Sarrià A – H. Bordils A

11:00 – Unió Esportiva Sarrià B – CP Bell-Lloc

CAMPIONAT GIRONA ALEVÍ

GEIEG A – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
3/12/2011 11:00
PISTA HANDBOL
C/EMPURIES, 47
(GIRONA)

GEIEG Esportiu – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
3/12/2011 11:00
PISTA HANDBOL
C/EMPURIES, 47
(GIRONA)

LLIGA CATALANA INFANTIL

PARTIT DISSABTE, 03/12/2011-19:00h
PAVELLÓ POLIESPORTIU DE RIBES
C/CRISTÒFOL MESTRES, s/n
(SANT PERE DE RIBES)
SORTIDA DEL PAVELLÓ dissabte A LES 15:45h

PRIMERA CATALANA INFANTIL

GEIEG  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ B
3/12/2011  12:15
PISTA HANDBOL
C/EMPURIES, 47
(GIRONA)

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià  – H. Bordils

LLIGA CATALANA SÈNIOR

VILAMAJOR, CLUB HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
3/12/2011  20:00h
PAV. MUN. JOAN SAPE
FERRAN LLACH,S/N
(SANT ANTONI DE VILAMAJOR)

Diumenge 04/12/2011

LLIGA CATALANA CADET

PARTIT DIUMENGE, 04/12/2011-12:00h
PAV. MUN. ST ESTEVE PAL.
AV.LLUIS COMPANYS s/n
SANT ESTEVE PALAUTORDERA
SORTIDA DEL PAVELLÓ diumenge A LES 09:45h

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià  – F.C. Barcelona

TERCERA CATALANA PREFERENT

RUBI, HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
4/12/2011  12:45h
PAVELLO POLIESPORTIU LA LLANA
C/ Pont de Can Claverí,s/n
(RUBI)



PARTITS 26 i 27 de novembre de 2011

Dissabte 26/11/2011

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

10:30 – Unió Esportiva Sarrià B – H.C. Gironès

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià A – H. Cardedeu

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA

16:30 – Unió Esportiva Sarrià – Fundació FC Barcelona

Diumenge 27/11/2011

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià – BM La Roca



Partits 19 i 20 novembre 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I

PARTITS CASA

Divendres, 20 DE NOVEMBRE DE 2011

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

18:00 – Unió Esportiva Sarrià A– Unió Esportiva Sarrià B

DISSABTE, 19 DE NOVEMBRE DE 2011

MATÍ

AMISTÓS ALEVÍ

10:00 – Unió Esportiva Sarrià B – C.H. Calonge

AMISTÓS INFANTIL

11:00 – Unió Esportiva Sarrià B – C.H. Calonge

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

12:30 – Unió Esportiva Sarrià A – H. Bordils

TARDA

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA

16:30 – Unió Esportiva Sarrià – H. Bordils

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – OAR Gracia

TERCERA CATALANA PREFERENT SENIOR MASCULINA

20:30 – Unió Esportiva Sarrià – A.E. Xarxa

PARTITS FORA

LLIGA CATALANA CADET

BM GRANOLLERS – UES

Partit a les 16:30h, el DISSABTE, 19/11/2011

Sortida del pavelló a les 14:30

Pavelló del Tub

C/ Camp de les Moreres, s/n

GRANOLLERS


LLIGA CATALANA JUVENIL JUVENIL

SANT CUGAT – UES

Partit a les 10:45h, el DIUMENGE 20/11/2011

Sortida del pavelló a les 8:30

Pavelló 2

Rambla del Celler, s/n

08172 SANT CUGAT





Partits UES 12 novembre 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
dissabte, 12 DE NOVEMBRE DE 2011

PARTITS A CASA

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ
11:00 – Unió Esportiva Sarrià B – C.H. Montgrí

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ
UNIO ESPORTIVA SARRIA A  – Descansa

LLIGA CATALANA CADET MASCULINA
16:30 – Unió Esportiva Sarrià – C.H.St Esteve Sesrovies

TERCERA CATALANA PREFERENT MASCULINA
18:30 – Unió Esportiva Sarrià – A.E. H. Les Franqueses

PARTITS A FORA

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ GRUP A
BORDILS A – UNIO ESPORTIVA SARRIA A
12/11/2011 11:00h
PAV. MUN. BORDILS
(BORDILS)

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ GRUP B
ESPORT LLORET – UNIO ESPORTIVA SARRIA B
12/11/2011 09:00h
POLIESPORTIU EL MOLÍ
ZONA ESPORTIVA/POLIESPORTIU EL MOLI
(LLORET DE MAR)

PRIMERA CATALANA INFANTIL GRUP GIRONA
LLAGOSTERA – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ B
12/11/2011 10:30h
PAV. MUN.LLAGOSTERA
(LLAGOSTERA)

INFANTIL LLIGA CATALANA
SANT CUGAT-UES
Sortida a les 17:30h del pavelló UES
Dissabte 12/11/2011
PARTIT 20:00h ST CUGAT
Pavelló can Llobet
Baixada de Can Llobet, s/n
08195 LA FLORESTA
SANT CUGAT DEL VALLÈS

SENIOR 1ª NACIONAL
Sortida bus: 16:45 del pavelló UES
DISSABTE 12/11/2011
PARTIT 19:15h GAVÀ
Pavelló Jacme March
SANT PERE 114
GAVA

JUVENIL LLIGA CATALANA
Sortida bus: 14:15 del pavelló UES
DISSABTE 12/11/2011.
Partit 16:30h GRANOLLERS

PALAU ESPORTS GRANOLLERS
AV.FRANCESC MACIÀ, S/N.-
GRANOLLERS

LLIGA CATALANA SÈNIOR MASCULINA ANTONIO LÁZARO
KH-7 BM. GRANOLLERS C  – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
Sortida del pavelló UES a les 16:00h
12/11/2011  18:15h
PALAU ESPORTS GRANOLLERS
AV.FRANCESC MACIÀ, S/N
(GRANOLLERS)



PARTITS 5 i 6 novembre 2011

PARTITS UES

5 i 6 DE NOVEMBRE DE 2011

PARTITS CASA

Dissabte 05/11/2011

CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ

9:00 – Unió Esportiva Sarrià A – A.E. Fornells

9:00 – Unió Esportiva Sarrià B – C.H. Esplais

 

PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

10:30 – Unió Esportiva Sarrià B  – A.E. Fornells

 

LLIGA CATALANA JUVENIL MASCULINA

12:00 – Unió Esportiva Sarrià – C.H. Manyanet

 

LLIGA CATALANA SENIOR MASCULINA

16:30 – Unió Esportiva Sarrià – C.H. Pardinyes

 

PRIMERA NACIONAL SENIOR MASCULINA

18:30 – AUGI Unió Esportiva Sarrià – C.H. Montcada

 

TERCERA CATALANA PREFERENT MASCULINA

20:30 – Unió Esportiva Sarrià – C.H. Terrassa

Diumenge 06/11/2011

LLIGA CATALANA INFANTIL MASCULINA

12:00 –  Unió Esportiva Sarrià A – OAR Gracia Sabadell

PARTITS FORA

Dissabte 05/11/2011

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

09:30 – Handbol Montgrí – Unió Esportiva Sarrià A

Pavelló Municipal Torroella de Montgrí

Ronda Pau Casals s/n (Torroella de Montgrí)

 

CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

10:00 – GEIEG – Unió Esportiva Sarrià B

Instal·lacions GEIEG St Narcis (Pista Handbol)

Carrer Empúries 47 (Girona)

 

LLIGA CATALANA CADET  MASCULINA

17:15 h  ASME – Unió Esportiva Sarrià

Sortida del Pavelló UES a les 15:00h

COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA

C/ BINEFAR 10-14 ( BARCELONA 08020 )




PARTITS UES 29-30 D’OCTUBRE DE 2011

PARTITS PAVELLÓ SARRIÀ I
29 D’OCTUBRE DE 2011

MEMORIAL PORT ALEVÍ
Dissabte 29 octubre 2011
9:00h – 13:00h

Pavelló UES

MEMORIAL PORT INFANTIL
Dissabte 29 octubre 2011
9:00h – 13:00h
Pavelló Sant Julià de Ramis

TERCERA CATALANA PREFERENT SENIOR MASC.
Dissabte 29 d’octubre 2011
18:30h Unió Esportiva Sarrià – C.H. Vallag

Pavelló UES

LLIGA CATALANA SÈNIOR
SANT JOAN DESPÍ, HANDBOL – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
diumenge 30/10/2011 12:00h
PAV. SALVADOR GIMENO
C/MAJOR,75
SANT JOAN DESPI

LLIGA CATALANA JUVENIL
HCGirones-SALT – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dissabte 29/10/2011 10:30H
PAV.MUN SALT
Passeig Països Catalans,s/n.-
SALT

LLIGA CATALANA CADET
LA ROCA, BM – UNIO ESPORTIVA SARRIÀ
dimarts, 01/11/2011 10:30h
Sortida del pavelló a les 08:30h.
PAV. MUN. VELL ROCA VALLÈS.
ESGLESIA,S/N.-
LA ROCA DEL VALLES

PRIMERA NACIONAL SÈNIOR
KH-7 BM. GRANOLLERS – AUGI UNIÓ ESPORTIVA SARRIA
diumenge, 30/10/2011 12:30h
Palau d’Esports de Granollers
Francesc Macià, s/n
GRANOLLERS