CONVOCATÒRIA 3era 08/10/2011

ST. ANDREU DE LA BARCA – UESARRIA “C”
DISSABTE 8/10/2011 a les 18:30h
CONVOCATORIA PAVELLÓ UES 15:45h

LLISTA DE CONVOCATS:

01-SERGI VINYOLAS
02-GUILLEM BARTRA “XUKI”
03-MARC SOLER
04-GERARD MUÑOZ
05-JOSEP AYMERICH
06-DAVID MOSTAZO
07-MIQUEL ESTEBA
08-JOAN TORRENTÀ “SUGU”
09-DAVID ALFONSO
10-ERIC FORNELLS
11-GUILLEM JORDÀ “PURU”
12-JORDI PARETAS ???
13-PEPE MARI BRIGADA ???
14-GERARD CREIXANS ???



Convocatòria 3era 01/10/2011

UESARRIA “C” – HANDBOL RUBÍ

DISSABTE 1/10/2011 a les 20:30h

CONVOCATORIA 19:30h

A les 17h hi ha presentació de tots els equips de la UESARRIA 2011-2012

(Heu de venir tots, també els lesionats i no convocats, a les 16:45h s’ha de ser al pavelló amb pantalons curts blaus i la camiseta que ens donaran)

CONVOCATS:

1ERIC FORNELLS

2JOSEP AYMERICH

3EUDALD SANLLEHÍ

4GERARD MUÑOZ

5MARC SOLER

6DAVID MOSTAZO

7ADRIÀ SOLER

8SERGI VIÑOLAS

9DAVID ALFONSO

10JORDI PARETAS

11MIQUEL ESTEBA

12GUILLEM JORDÀ

13PAU REXACH

14JOAN TORRENTÀ

DAVID ALFONSO i GUILLEM BARTRA (XUKI), ESTIGUEU PREPARATS PER SI HI HA ALGUNA BAIXA D’ULTIMA HORA.

VINGA NOIS, A TOPE…!!!



CONVOCATÒRIA TOP-4 TERCERA CATALANA 04/06/2011

ESTEU TOTS CONVOCATS!!!

A LES 12’45h AL PAVELLÓ DE SARRIÀ PER MARXAR CAP A VIC.

DINEU A LES 12h I LLEUGER, JA BERENAREU FORT.

MOLTA SORT I FELICITATS!!!!

SARRIÀ PIT I COLLONS!!!



CONVOCATÒRIA 3Cat:28 de maig de 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

TORNADA DEL PARTIT PER L’ASCENS DE CATEGORIA, SI GUANYEM PUJAREM A TERCERA CATALANA PREFERENT.

MOLTS ÀNIMS I FELICITATS PER LA TEMPORADA!!

SORTIDA DEL PAVELLÓ DE LA UES A LES 15:30h

GAVA, CLUB HANDBOL
INSTITUT BALMES UE SARRIA

dissabte 28/5/2011  18:30h

PAVELLÓ CAN TINTORÉ
RBLA. POMPEU FABRA,144
(GAVA)

Convocatoria 2/4 de 4 pavello (15:30h)

1- Josep Iglesias
2- Berna
3-Joni
4- Pere
5- Gerard Muñoz
6- Eric E
7- David alfonso
8- Marc Soler
9-Adria Soler
10 Albert Fernandez
11 Albert Fuentes
12- Eudald
13- Josep Aymerich
14- Puru
15- Enric Fernandez

Com podeu veure hi han 15 convocats!!!! Acabaré de decidir qui juga un cop tingui clar els lesionats com estan i la gent que pot venir etc etc

És el partit més important de la temporada tot l’any treballant per això!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sarrià Pit i collons!!!!!!!!!!!!!!!!!1



CONVOCATÒRIA 1 i 3 Cat: 21 de maig 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA (FASE ASCENS)

Institut Balmes U.E. Sarrià – Gavà
dissabte, 21/05/11 18:00h
PAVELLÓ UES

A les 17:00h al pavelló. Sort!!!

CONVOCATS

Josep Iglessias
Guillem Bartra
Marc Soler
Albert Fuentes
Adria Soler
Gerard Muñoz
Enric Fernandez
Eudald Sanellí
Eric Pérez
Eric Fornells
Guillem “Puru” Jord?
David Alfonso
Jonhy Ripoll
Pere Coll

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

HANDBOL LA GARRIGA-TAMAYO – INSTITUT BALMES UE SARRIA
21/5/2011 18:30
PAV. MUN. LA GARRIGA (AVI MUSQUERA)
LA GARRIGA

SORTIM DEL PAVELLÓ A LES 16:30h.

CONVOCATS
01 GERARD JUNQUERA
02 NITU PÓRTULAS
03 JULI FINA
04 DIEGO SANZ
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU CANYIGUERAL
07 RAFA SANZ
08 ORIOL MASMIQUEL
09 CARLES MORALES
10 RITXI BRUGUÉ
11 ROBERT CASTAÑER
12 SERGI GALINDO
13 PAU AYMERICH

COM VEIEU SOM 13, SI EM DEIXO ALGÚ QUE POT VENIR TRUQUEU-ME I US CONVOCO!!!!!



CONVOCATÒRIA 1 i 3 CAT DISSABTE 14 de maig de 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

ESCOLA PIA DE GRANOLLERS AMPA – INSTITUT BALMES UE SARRIA

14/5/2011 17:00

PISTA ESCOLA PIA

(GRANOLLERS)

SORTIDA A LES 15:00h DEL PAVELLÓ UES

CONVOCATS
1- Eudald Sanllehí
2- Albert Fuentes
3- Eric Fornells
4- Gerard Creixans
5- Eric Perez
6- Marc Soler
7- Jordi Martinez
8- Gerard Muñoz
9- Enric Fernandez
10- David Alfonso
11- Adrià Soler
12- Albert Fernandez
13- Pere Coll
14- Guillem Bartra

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – LLAGOSTERA

14/5/2011 16:00

PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ

(SARRIA DE TER)

AL PAVELLÓ A LES 15:00h.

MENGEU AVIAT!!! ( A LES 13:00h…., 13:30h COM A MOLT TARD!!

I MENGEU LLEUGER!! JA BERENEREU FORT!!! SALUT!!!

CONVOCATS
01 GERARD JUNQUERA
02 MARC VILAR
03 JULI FINA
04 DIEGO SANZ
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU CANYIGUERAL
07 RAFA SANZ
08 JOSEP MARIA FERNANDEZ
09 CARLES MORALES
10 RITXI BRUGUÉ
11 ROBERT CASTAÑER
12 SERGI GALINDO

PAU AYMERICH (SI NO TENS CASAMENT, TAMBÉ VENS)!!



CONVOCATÒRIA 1 i 3 Catalana: 6 i 7 de maig de 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA
INSTITUT BALMES UE SARRIA – VIC, CLUB HANDBOL
7/5/2011 18:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

Quedem a les 5 al pavelló!!!!

CONVOCATS
1- Eudald
2- Josep Aymerich
3- Eric Fornells
4- Josep Iglesias
5- Eric Perez
6- Marc
7- Jordi Martinez
8- Gerard Muñoz
9- Enric Fernandez
10- David Alfonso
11 Joni
12- Albert Fernandez
13- Pere Coll
14- Guillem Bartra

Partit importatisim ens hi va el nostre futur!!!!!!

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA
GEIEG – INSTITUT BALMES UE SARRIÀ
DIVENDRES 06/05/2011 21:30
PAVELLÓ LLUÍS BACHS
(GIRONA)

Quedem directament al GEiEG, a les 20:15h.

CONVOCATS
01 GERARD JUNQUERA
02 MARC VILAR
03 JULI FINA
04 EDU RIBAS
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU AYMERICH
07 RAFA SANZ
08 JOSEP MARIA FERNANDEZ
09 CARLES MORALES
10 RITXI BRUGUÉ
11 ROBERT CASTAÑER
12 SERGI GALINDO
13 DIEGO SANZ



CONVOCATÒRIA 1 i 3 CAT: 30 d’abril 2011

M70 TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

Grup: C Jornada: 24
LLAGOSTERA ,CLUB HANDBOL ”B” – INSTITUT BALMES UE SARRIA
30/4/2011 17:45
PAV. MUN.LLAGOSTERA (LLAGOSTERA)

3ERA CATALANA

QUEDEM AL PAVELLÓ DE SARRIÀ A LES 16:00h, PER MARXAR A LLAGOSTERA

CONVOCATS
01 ADRIÀ SOLER
02 JOSEP AYMERICH
03 ERIC FORNELLS
04 JOSEP IGLESIAS
05 ENRIC FERNANDEZ
06 MARC SOLER
07 DAVID ALFONSO
08 GERARD MUÑOZ
09 GUILLEM BARTRA
10 JONATHAN RIPOLL
11 ALBERT FUENTES
12 GERARD CREIXANS

M05 PRIMERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

(FASE D’ASCENS) Grup: 1 Jornada: 7
INSTITUT BALMES UE SARRIA – HANDBOL SANT VICENÇ
30/4/2011 21:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ (SARRIA DE TER)

1ERA CATALANA

CONVOCATÒRIA A LES 19:45h AL PAVELLÓ

CONVOCATS
01 DIEGO SANZ
02 JOSEP IGLESIAS
03 JULI FINA
04 PEPE NARANJO
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU AYMERICH
07 RAFA SANZ
08 JOSEP MARIA FERNANDEZ
09 CARLES MORALES
10 RITXI BRUGUÉ
11 ROBERT CASTAÑER
12 SERGI GALINDO
13 GERARD MUÑOZ
14 DEMÀ T’HO DIC




CONVOCATORIA 3a i 1a Cat, divendres 15 i dissabte 16 d’abril de 2011

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA – BORDILS, HANDBOL
15/4/2011, DIVENDRES, 21:00
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

A LES 19:45h AL PAVELLÓ!!

CONVOCATS
01 EUDALD SANLLEHÍ
02 JOSEP AYMERICH
03 ERIC FORNELLS
04 JOSEP IGLESIAS
05 ERIC PÉREZ
06 MARC SOLER
07 JORDI MARTÍNEZ
08 GERARD MUÑOZ
09 GUILLEM BARTRA
10 JONATHAN RIPOLL
11 ALBERT FUENTES
12 ALBERT FERNANDEZ
13 PERE COLL

PRIMERA CATALANA SENIOR MASCULINA

SORTIDA DEL PAVELLÓ A LES 16:00h.

SANT ESTEVE PALAUTORDERA- INSTITUT BALMES UE SARRIA
16/4/2011, dissabte, 18:00
PAV. MUN. ST ESTEVE PALAUTORDERA.
AV. LLUIS COMPANYS S/N.
(SANT ESTEVE DE PALAUTORDERA)

CONVOCATS
01 DIEGO SANZ
02 JOSEP IGLESIAS
03 JULI FINA
04 EDUARD RIBAS
05 EDGAR CASTELLANOS
06 PAU AYMERICH
07 GERARD JUNQUERA
08 JOSEP MARIA FERNANDEZ
09 CARLES MORALES
10 NITU PÒRTULAS
11 MARC VILAR
12 SERGI GALINDO
13 RITXI BRUGUÉ
14 ORIOL MASMIQUEL



CONVOCATÒRIA 3 CAT: UES – CARDEDEU

TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

INSTITUT BALMES UE SARRIA  – CARDEDEU, HANDBOL
2/4/2011  dissabte 20:30
PAVELLÓ UNIÓ ESPORTIVA SARRIÀ
(SARRIA DE TER)

QUEDEM A LES 19:30h AL PAVELLÓ.

SI VOLEU ABANS PODEU ANAR A VEURE EL PRIMERA NACIONAL.

01.- Josep Iglesias
02.- Guillem Bartra CANVI ÚLTIMA HORA!! Anirà a jugar amb el 1CAT a Llagostera
03.- Marc Soler (VIDEOS)
04.- Albert Fuentes
05.- Gerard Muñoz
06.- Enric Fernandez
07.- Eudald Sanllehí
08.- Pere Coll
09.- Eric Perez
10.- Eric Fornells
11.- David Alfonso
12.- Jonny Ripoll

PD: QUI NO VINGUI DISPOSAT A DEIXAR-S’HI ELS COLLONS, VAL MÉS QUE ES QUEDI A CASA… !!!