PRIMERA CATALANA SÈNIOR

PRIMERA CATALANA SÈNIOR

Resultats i Classificació. Jornada 1. Grup A

ESPLUGUES, CLUB HANDBOL 23  –  22 SABADELL HANDBOL
SANT FOST, CLUB HANDBOL 27  –  23 CORNELLA RÀPID, CLUB HANDBOL
ALCARRAS CH 20  –  30 TERRASSA, CLUB HANDBOL
BARBERA, CLUB HANDBOL 29  –  34 VILAMAJOR, CLUB HANDBOL
CALELLA UEH, CLUB 29  –  34 INSTITUT BALMES UE SARRIÀ

Pos

Equip

J

G

E

P

GF

GC

DG

Punts

1 TERRASSA, CLUB HANDBOL 1 1 0 0 30 20 10 2
2 INSTITUT BALMES UE SARRIA 1 1 0 0 34 29 5 2
3 VILAMAJOR, CLUB HANDBOL 1 1 0 0 34 29 5 2
4 SANT FOST, CLUB HANDBOL 1 1 0 0 27 23 4 2
5 ESPLUGUES, CLUB HANDBOL 1 1 0 0 23 22 1 2
6 SABADELL HANDBOL 1 0 0 1 22 23 -1 0
7 CORNELLA RÀPID, CLUB HANDBOL 1 0 0 1 23 27 -4 0
8 CALELLA UEH, CLUB 1 0 0 1 29 34 -5 0
9 BARBERA, CLUB HANDBOL 1 0 0 1 29 34 -5 0
10 ALCARRAS CH 1 0 0 1 20 30 -10 0


PRIMERA CATALANA SÈNIOR 03/10/10

MASCULí SÈNIOR PRIMERA CATALANA:

CALELLA UEH, CLUB-INSTITUT BALMES UE SARRIA

Se celebrarà el dia:
03/10/2010 a les 11:00 al següent terreny de joc: PAVELLÓ PARC DALMAU (CALELLA).



PARTITS 20 FEBRER 2010

M17 CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ

UES – HANDBOL RIUDELLOTS A ”1”

20/2/2010 11:00

PAVELLÓ UES

M16 CAMPIONAT DE GIRONA ALEVI

BORDILS – UES A

20/2/2010 09:30

PAVELLÓ BORDILS

M16 CAMPIONAT DE GIRONA ALEVI

GARBÍ – UES B

20/2/2010 09:15

PAVELLÓ GARBÍ (PALAFRUGELL)

M14 LLIGA CATALANA INFANTIL

UES – KH7 GRANOLLERS

20/2/2010 12:30

PAVELLÓ UES

M12 PRIMERA CATALANA CADET

ST.CUGAT – UES

21/2/2010 10:30

PAVELLÓ SANT CUGAT PAVELLÓ 3

RAMBLA CELLER,S/N

SANT CUGAT DEL VALLES

M10 SEGONA CATALANA JUVENIL

DESCANSEN

M03 PRIMERA ESTATAL SÈNIOR

UES – TENERIFE

20/2/2010 21:00

PAVELLÓ UES

M05 PRIMERA CATALANA SÈNIOR

UES -LLAGOSTERA

20/2/2010 18:30

PAVELLÓ UES

M07 TERCERA CATALANA SÈNIOR

UES – PALAUTORDERA

20/2/2010 16:30

PAVELLÓ UES



Classificacions 28/03/09



CLASSIFICACIONS 21/03/09

SÈNIOR PRIMERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

(Fase Permanència) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 CA SABADELL HANDBOL   12 9 0 3 369 332 37 18
2 H CARDEDEU A   12 8 1 3 349 335 14 17
3 UE SARRIÀ   12 7 2 3 370 323 47 16
4 H LA GARRIGA-TAMAYO   12 6 1 5 340 341 -1 13
5 CHR CORNELLÀ   12 5 3 4 354 365 -11 13
6 OAR GRACIA SABADELL   12 5 2 5 307 289 18 12
7 UEH CALELLA   12 5 1 6 352 351 1 11
8 CH CANOVELLES   12 4 3 5 333 356 -23 11
9 H SANT VICENÇ A   12 4 2 6 336 346 -10 10
10 ÒPTICA HERRERO BM BARBERÀ   12 4 2 6 347 362 -15 10
11 H ESPLUGUES   12 3 2 7 318 325 -7 8
12 CH GAVA B   12 2 1 9 329 379 -50 5

SÈNIOR TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

(1ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 H GARBÍ B DE PALAFRUGELL   17 16 1 0 521 418 103 33
2 CH MONTGRI SÈNIOR   16 14 0 2 437 340 97 28
3 CH ESPLAIS   16 11 2 3 421 358 63 24
4 H SANT CELONI-PALAUTORDERA   18 11 1 6 438 391 47 23
5 AE H LES FRANQUESES   16 6 2 8 411 420 -9 14
6 UE SARRIÀ   16 5 3 8 406 414 -8 13
7 H ESPORT LLORET   17 5 3 9 378 383 -5 13
8 CH LLAGOSTERA   17 6 1 10 420 456 -36 13
9 CH CARDEDEU B   16 5 2 9 382 403 -21 12
10 JOVENTUT HANDBOL MATARO C   15 2 0 13 333 411 -78 4
11 BM CALELLA   16 1 1 14 314 467 -153 3

JUVENIL SEGONA CATALANA JUVENIL MASCULINA

(1ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 GEIEG   18 15 2 1 577 442 135 32
2 H CARDEDEU   18 14 1 3 542 396 146 29
3 AE H LES FRANQUESES   18 10 2 6 469 437 32 22
4 AE FORNELLS   18 9 4 5 488 459 29 22
5 CH ESPLAIS   18 9 2 7 458 414 44 20
6 CH VIC   17 8 2 7 459 449 10 18
7 CH MONTGRÍ JUVENIL   17 8 0 9 444 431 13 16
8 UE SARRIÀ   18 6 2 10 423 463 -40 14
9 GARBI ,CLUB HANDBOL   18 6 2 10 407 481 -74 14
10 CH LLAGOSTERA   18 5 0 13 384 475 -91 10
11 H ESPORT LLORET   18 4 1 13 430 541 -111 9
12 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   18 3 2 13 407 500 -93 8

CADET PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA

(2ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 HANDBOL CARDEDEU   8 7 0 1 271 249 22 14
2 LICEO FRANCES A   8 3 3 2 255 249 6 9
3 UE SARRIÀ    8 3 2 3 261 272 -11 8
4 H APA CP MANYANET   8 2 2 4 236 227 9 6
5 H PARETS   8 2 2 4 280 293 -13 6
6 OAR GRACIA SABADELL A   8 2 1 5 265 278 -13 5

INFANTIL PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

(3ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 UE SARRIÀ   4 4 0 0 106 72 34 8
2 EPIC CASINO   3 3 0 0 80 57 23 6
3 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   4 2 0 2 89 96 -7 4
4 LICEO FRANCES   3 1 0 2 72 78 -6 2
5 H CARDEDEU B   4 1 0 3 71 90 -19 2
6 H SANT JOAN DESPI B   4 0 0 4 81 106 -25 0

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) |  Grup: 2      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 BELL·LLOC H   3 3 0 0 18 6 12 6
2 H BORDILS B   3 2 1 0 17 7 10 5
3 UE SARRIA B   3 2 0 1 19 5 14 4
4 CH MONTGRI ALEVI B   3 1 1 1 12 12 0 3
5 CH MONTGRI ALEVI A   3 1 0 2 14 10 4 2
6 H RIUDELLOTS   3 0 1 2 4 20 -16 1
7 H ESPORT LLORET   4 0 1 3 4 28 -24 1

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 UE SARRIA A   4 3 1 0 28 4 24 7
2 BM SANT GENIS S/DE   D 4 3 0 1 18 14 4 6
3 H BORDILS A   3 2 1 0 20 4 16 5
4 GEIEG A   3 2 0 1 13 11 2 4
5 AE FORNELLS   2 1 0 1 6 10 -4 2
6 VALLEHERMOSO H BANYOLES   4 1 0 3 10 22 -12 2
7 GEIEG B   3 0 0 3 6 18 -12 0
8 H GARBI DE PALAFRUGELL   3 0 0 3 3 21 -18 0

BENJAMÍ CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ

(2ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 UE SARRIÀ   1 1 0 0 8 0 8 2
2 BELL·LLOC H   2 1 0 1 10 6 4 2
3 H GARBI PALAFRUGELL   1 1 0 0 6 2 4 2
4 HANDBOL BORDILS   1 1 0 0 5 3 2 2
5 CH LLAGOSTERA (S/DE)   2 1 0 1 6 10 -4 2
6 VALLEHERMOSO H BANYOLES A   2 0 0 2 5 11 -6 0
7 MONTGRI, CLUB HANDBOL   1 0 0 1 0 8 -8 0

BENJAMÍ CAMPIONAT DE GIRONA BENJAMÍ MASCULÍ

(2ª FASE) |  Grup: 2      PROVISIONAL

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 GEIEG   1 1 0 0 8 0 8 2
2 H RIUDELLOTS   1 1 0 0 7 1 6 2
3 H ESPORT LLORET A   1 1 0 0 6 2 4 2
4 VALLEHERMOSO H BANYOLES B   0 0 0 0 0 0 0 0
5 GARBI ,CLUB HANDBOL B   1 0 0 1 2 6 -4 0
6 UE SARRIA ATLÈTIC   2 0 0 2 1 15 -14 0


Classificacions 14/03/09

PRIMERA ESTATAL MASCULINA 1ª Estatal Masculina

LIGA REGULAR Grupo: GRUPO C

BM. LA ROCA – BM. ONDA 33-25
AVEBAL – CORAZONISTAS-elAnuario.net 22-28
KH-7 BM. GRANOLLERS – U. ESPORTIVA SARRIA ajornat
O.A.R. GRACIA SABADELL – CAJACANARIAS TRES DE MAYO 30-31
CONSCEA MARISTAS ALGEMESI – H. ESPLUGUES 36-32
H. SANT ESTEVE SESROVIRES – F.C. BARCELONA 30-37 BM. COSTA VINAROS – SANT MARTI-ADRIANENC 27-27

SÈNIOR PRIMERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

(Fase Permanència) |  Grup: 1      PROVISIONAL

UE SARRIÀ 26 – 25 H ESPLUGUES
CH CANOVELLES 34 – 34 H LA GARRIGA-TAMAYO
ÒPTICA HERRERO BM BARBERÀ 32 – 29 H SANT VICENÇ A
CH GAVA B 26 – 34 CA SABADELL HANDBOL
H CARDEDEU A 35 – 33 UEH CALELLA
OAR GRACIA SABADELL 23 – 23 CHR CORNELLÀ

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 CA SABADELL HANDBOL   11 9 0 2 341 300 41 18  
  2 H CARDEDEU A   11 8 1 2 322 307 15 17  
  3 UE SARRIÀ   11 7 2 2 333 285 48 16  
  4 OAR GRACIA SABADELL   11 5 2 4 283 264 19 12  
  5 CHR CORNELLÀ   11 4 3 4 326 338 -12 11  
  6 H LA GARRIGA-TAMAYO   11 5 1 5 315 317 -2 11  
  7 CH CANOVELLES   11 4 2 5 303 326 -23 10  
  8 H SANT VICENÇ A   11 4 1 6 306 316 -10 9  
  9 UEH CALELLA   11 4 1 6 314 314 0 9  
  10 ÒPTICA HERRERO BM BARBERÀ   11 3 2 6 315 334 -19 8  
  11 H ESPLUGUES   11 2 2 7 287 302 -15 6  
  12 CH GAVA B   11 2 1 8 306 348 -42 5  

SÈNIOR TERCERA CATALANA SÈNIOR MASCULINA

(1ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

JOVENTUT HANDBOL MATARO C 23 – 25 H SANT CELONI-PALAUTORDERA
CH ESPLAIS 25 – 26 H GARBÍ B DE PALAFRUGELL
AE H LES FRANQUESES 27 – 26 UE SARRIÀ
CH CARDEDEU B 18 – 19 CH LLAGOSTERA
BM CALELLA 20 – 34 CH MONTGRI SÈNIOR
H ESPORT LLORET – Descansa

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 H GARBÍ B DE PALAFRUGELL   16 15 1 0 489 390 99 31  
  2 CH MONTGRI SÈNIOR   16 14 0 2 437 340 97 28  
  3 CH ESPLAIS   15 10 2 3 398 341 57 22  
  4 H SANT CELONI-PALAUTORDERA   16 11 0 5 421 368 53 22  
  5 CH CARDEDEU B   15 5 2 8 356 373 -17 12  
  6 AE H LES FRANQUESES   15 5 2 8 381 394 -13 12  
  7 H ESPORT LLORET   15 5 2 8 350 351 -1 12  
  8 UE SARRIÀ   15 4 3 8 375 392 -17 11  
  9 CH LLAGOSTERA   16 5 1 10 384 424 -40 11  
  10 JOVENTUT HANDBOL MATARO C   14 2 0 12 301 375 -74 4  
  11 BM CALELLA   15 1 1 13 292 436 -144 3

JUVENIL SEGONA CATALANA JUVENIL MASCULINA

(1ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

GEIEG 32 – 23 CH MONTGRÍ JUVENIL
CH ESPLAIS 31 – 23 GARBI ,CLUB HANDBOL
AE H LES FRANQUESES 31 – 28 UE SARRIÀ
JOVENTUT HANDBOL MATARO B 25 – 25 AE FORNELLS
H ESPORT LLORET 29 – 29 CH VIC
H CARDEDEU 29 – 13 CH LLAGOSTERA

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 GEIEG   17 14 2 1 550 421 129 30  
  2 H CARDEDEU   17 14 0 3 516 370 146 28  
  3 AE FORNELLS   17 9 4 4 468 432 36 22  
  4 AE H LES FRANQUESES   17 10 1 6 443 411 32 21  
  5 CH ESPLAIS   17 8 2 7 431 394 37 18  
  6 CH VIC   17 8 2 7 459 449 10 18  
  7 CH MONTGRÍ JUVENIL   17 8 0 9 444 431 13 16  
  8 UE SARRIÀ   17 6 2 9 402 436 -34 14  
  9 GARBI ,CLUB HANDBOL   17 6 2 9 388 459 -71 14  
  10 CH LLAGOSTERA   17 4 0 13 356 448 -92 8  
  11 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   17 3 2 12 380 472 -92 8  
  12 H ESPORT LLORET   17 3 1 13 408 522 -114 7  

CADET PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA

(2ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

H APA CP MANYANET 27 – 27 LICEO FRANCES A
H PARETS 39 – 39 UE SARRIÀ
HANDBOL CARDEDEU – OAR GRACIA SABADELL A

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 HANDBOL CARDEDEU   6 5 0 1 207 192 15 10  
  2 UE SARRIÀ    7 3 2 2 227 233 -6 8  
  3 LICEO FRANCES A   7 2 3 2 216 215 1 7  
  4 H APA CP MANYANET   7 2 2 3 210 199 11 6  
  5 OAR GRACIA SABADELL A   6 2 1 3 200 205 -5 5  
  6 H PARETS   7 1 2 4 243 259 -16 4  

INFANTIL PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

(3ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

UE SARRIÀ 27 – 19 LICEO FRANCES
H CARDEDEU B 20 – 22 JOVENTUT HANDBOL MATARO B
EPIC CASINO 29 – 20 H SANT JOAN DESPI B

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 UE SARRIÀ   3 3 0 0 82 57 25 6  
  2 EPIC CASINO   3 3 0 0 80 57 23 6  
  3 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   3 2 0 1 74 72 2 4  
  4 LICEO FRANCES   3 1 0 2 72 78 -6 2  
  5 H SANT JOAN DESPI B   3 0 0 3 64 85 -21 0  
  6 H CARDEDEU B   3 0 0 3 50 73 -23 0  

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) |  Grup: 2      PROVISIONAL

Descansa – CH MONTGRI ALEVI A
CH MONTGRI ALEVI B 3 – 5 BELL·LLOC H
UE SARRIA B 3 – 5 H BORDILS B
H ESPORT LLORET 4 – 4 H RIUDELLOTS

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 H BORDILS B   3 2 1 0 17 7 10 5  
  2 BELL·LLOC H   2 2 0 0 10 6 4 4  
  3 UE SARRIA B   2 1 0 1 11 5 6 2  
  4 CH MONTGRI ALEVI A   2 1 0 1 11 5 6 2  
  5 CH MONTGRI ALEVI B   2 0 1 1 7 9 -2 1  
  6 H RIUDELLOTS   2 0 1 1 4 12 -8 1  
  7 H ESPORT LLORET   3 0 1 2 4 20 -16 1  

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL

GEIEG A – AE FORNELLS
GEIEG B 0 – 8 UE SARRIA A
H BORDILS A 8 – 0 H GARBI DE PALAFRUGELL
H BANYOLES 1 – 7 BM SANT GENIS

  Pos Equip J G E P GF GC DG Punts  
  1 UE SARRIA A   3 3 0 0 24 0 24 6  
  2 H BORDILS A   2 2 0 0 16 0 16 4  
  3 BM SANT GENIS S/DE   D 3 2 0 1 13 11 2 4  
  4 GEIEG A   2 1 0 1 8 8 0 2  
  5 VALLEHERMOSO H BANYOLES   3 1 0 2 8 16 -8 2  
  6 AE FORNELLS   1 0 0 1 0 8 -8 0  
  7 GEIEG B   2 0 0 2 3 13 -10 0  
  8 H GARBI DE PALAFRUGELL   2 0 0 2 0 16 -16 0  


Resultats i classificacions 07/03/09

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) | Grup: 1      PROVISIONAL

H GARBI DE PALAFRUGELL 0 – 8 UE SARRIA A
VALLEHERMOSO H BANYOLES 5 – 3 GEIEG B
BM SANT GENIS S/DE D 6 – 2 GEIEG A
AE FORNELLS – H BORDILS A

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 UE SARRIA A   2 2 0 0 16 0 16 4
2 H BORDILS A   1 1 0 0 8 0 8 2
3 GEIEG A   2 1 0 1 8 8 0 2
4 VALLEHERMOSO H BANYOLES   2 1 0 1 7 9 -2 2
5 BM SANT GENIS S/DE   D 2 1 0 1 6 10 -4 2
6 GEIEG B   1 0 0 1 3 5 -2 0
7 H GARBI DE PALAFRUGELL   1 0 0 1 0 8 -8 0
8 AE FORNELLS   1 0 0 1 0 8 -8 0

ALEVÍ CAMPIONAT DE GIRONA ALEVÍ MASCULÍ

(2ª Fase) |  Grup: 2      PROVISIONAL

H BORDILS B 8 – 0 H ESPORT LLORET
BELL·LLOC H 5 – 3 CH MONTGRI ALEVI A
H RIUDELLOTS – CH MONTGRI ALEVI B Ajornat
UE SARRIA B – Descansa

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 H BORDILS B   2 1 1 0 12 4 8 3
2 UE SARRIA B   1 1 0 0 8 0 8 2
3 CH MONTGRI ALEVI A   2 1 0 1 11 5 6 2
4 BELL·LLOC H   1 1 0 0 5 3 2 2
5 CH MONTGRI ALEVI B   1 0 1 0 4 4 0 1
6 H RIUDELLOTS   1 0 0 1 0 8 -8 0
7 H ESPORT LLORET   2 0 0 2 0 16 -16 0

INFANTIL PRIMERA CATALANA INFANTIL MASCULINA

(3ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

H SANT JOAN DESPI B 24 – 29 LICEO FRANCES
JOVENTUT HANDBOL MATARO B 25 – 28 EPIC CASINO
H CARDEDEU B 18 – 28 UE SARRIÀ

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 UE SARRIÀ   2 2 0 0 55 38 17 4
2 EPIC CASINO   2 2 0 0 51 37 14 4
3 LICEO FRANCES   2 1 0 1 53 51 2 2
4 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   2 1 0 1 52 52 0 2
5 H SANT JOAN DESPI B   2 0 0 2 44 56 -12 0
6 H CARDEDEU B   2 0 0 2 30 51 -21 0

CADET PRIMERA CATALANA CADET MASCULINA

(2ª FASE) |  Grup: 1      PROVISIONAL

Grupo 1 Jornada: 6

UE SARRIÀ 32 – 36 HANDBOL CARDEDEU
OAR GRACIA SABADELL A 32 – 28 H APA CP MANYANET
LICEO FRANCES A 45 – 41 H PARETS

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 HANDBOL CARDEDEU   6 5 0 1 207 192 15 10
2 UE SARRIÀ    6 3 1 2 188 194 -6 7
3 LICEO FRANCES A   6 2 2 2 189 188 1 6
4 H APA CP MANYANET   5 2 1 2 151 137 14 5
5 OAR GRACIA SABADELL A   6 2 1 3 200 205 -5 5
6 H PARETS   5 0 1 4 169 188 -19 1

JUVENIL SEGONA CATALANA JUVENIL MASCULINA

(1ª Fase) |  Grup: 1      PROVISIONAL
CH LLAGOSTERA 28 – 32 UE SARRIÀ
AE H LES FRANQUESES 24 – 21 GEIEG
CH VIC 20 – 16 CH ESPLAIS
GARBI ,CLUB HANDBOL 24 – 25 JOVENTUT HANDBOL MATARO B
CH MONTGRÍ JUVENIL 33 – 23 H ESPORT LLORET
AE FORNELLS 23 – 21 H CARDEDEU

Pos Equip J G E P GF GC DG Punts
1 GEIEG   16 13 2 1 518 398 120 28
2 H CARDEDEU   16 13 0 3 487 357 130 26
3 AE FORNELLS   16 9 3 4 443 407 36 21
4 AE H LES FRANQUESES   16 9 1 6 412 383 29 19
5 CH VIC   16 8 1 7 430 420 10 17
6 CH ESPLAIS   16 7 2 7 400 371 29 16
7 CH MONTGRÍ JUVENIL   16 8 0 8 421 399 22 16
8 UE SARRIÀ   16 6 2 8 374 405 -31 14
9 GARBI ,CLUB HANDBOL   16 6 2 8 365 428 -63 14
10 CH LLAGOSTERA   16 4 0 12 343 419 -76 8
11 JOVENTUT HANDBOL MATARO B   16 3 1 12 355 447 -92 7
12 H ESPORT LLORET   16 3 0 13 379 493 -114 6