FEINETES DEL CINEMA I EXPOSICIÓ

Benvolgudes families,

Com ja sabeu, la setmana del 5 al 9 de març, és la setmana cultural a la nostra escola. Durant aquestes setmanes estem fent feinetes del projecte del cinema. Estem molt motivats perquè estem aprenent molt. Molt aviat podreu veure una petita exposició que tota l’escola estem preparant amb molta il·lusió. Per tant, el divendres 2 de març a les 16,30h., esteu tots convidats a fer una passejada per la nostra escola. Als replans exposarem algunes de les moltes cosetes que han fet els vostres fills i ells mateixos seran els guies de l’exposició. FOTOS DE L’EXPOSICIÓ

Aprofitem per comunicar-vos que el dimarts 6 de març tots els alumnes d’Educació Infantil anirem a veure la projecció d’una pel·lícula a l’auditori de Sant Martí. Tots els nens portaran penjada la seva entrada al cinema. FOTOS SORTIDA CINEMA

Si voleu veure algunes fotos fent feinetes del cinema, cliqueu la foto:

 

Aquest article ha estat publicat en AMBIENTS, descoberta d'un mateix, DESCOBERTA DE L'ENTORN, Educació infantil, EMOCIONS I SENTIMENTS, General, Llenguatge verbal, motricitat fina, P3, P4, P5, PLÀSTICA, PROJECTE INTERDISCIPLINAR. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.