Els nostres PRACTICANTS

US PRESENTEM A LES PRACTICANTS DEL POMPEU FABRA PER AQUEST CURS 2017-2018

S’han incorporat a la nostra escola quatre practicants, entre els mesos de gener al maig, us les presentem, són: la Sara (Ed. Infantil), la Laura (CM), l’Ariadna (CS) i l’Anna (CI).
Els desitgem que l’estada entre nosaltres els sigui profitosa i els serveixi per estimar la professió de mestre/a, les encoratgem a aprendre que ser docent no és només transmetre coneixements… aprendran a ajudar a l’alumnat a desenvolupar les seves capacitats, a ensenyar-los els valors que els permetran relacionar-se amb els altres i amb el món… Esperem que s’adonin que ser mestre/a és una vocació més que una professió.
Benvingudes i molt ànims!!!

Quant a c5005545

Benvinguts/des al BLOC del CEIP Pompeu Fabra de Mollerussa, l'espai on trobareu informació sobre el nostre centre educatiu, les activitats que duem a terme i altres coses que us puguin interessar.
Aquest article ha estat publicat en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.