Ja el tenim aquí!!! Dansa Ara! 2n

El passat 12 d’abril els nostres alumnes de 2n conjuntament amb 6.000 nens i nenes d’altres escoles de Barcelona, van participar en la gran trobada de dansa contemporània: Dansa Ara.
Al llarg dels darrers mesos els nostres alumnes han estat assajant el repertori de dansa a les àrees d’Educació Física i Música i Dansa. Han estat treballant molt per a que aquest dia sigui inoblidable per a tots.
Volem donar les gràcies a l’àvia de la Berta i Martí Abril per la seva gran col·laboració fent-nos l’atrezzo per a la dansa Russa. Moltíssimes gràcies Pura, ha quedat fantàstic! Gràcies sempre, pel teu esforç i dedicació.
Us volem deixar aquest vídeos i fotos on podreu veure un petit recull del que va ser aquell gran matí dansaire.Aquest article s'ha publicat dins de 2n i etiquetat amb , , , , , . Afegiu a les adreces d'interès l'enllaç permanent.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *