Mainada, ja hem començat la SETMANA CULTURAL’09!

logo 7mana09  Doncs sí. Avui dia 20 d’abri, la nostra escola ha començat la celebració de la Setmana Cultural, enguany dedicada al 75è. Aniversari de la nostra Escola. Hem assistit a la inauguració de la Setmana a la Sala d’Actes i hem presentat el conte de la Biblioteca.
Ja us vam anunciar en l’article anterior quins serien els tallers que aniríem fent durant la setmana. Però avui ja els hem començat: jocs tradicionals, labors, melmelades, infusions, pintures, estels, ninots de paper, roses de paper, braçalets, estovalles i escriptura amb ploma! Déu-n’hi-dô! I tots ens hem posat a la feina i els resultats… ja anireu veien els resultats en el aquest blog. No us ho perdeu… sobretot les mares i pares i família tota… podreu veure com treballen la vostra mainada i quines coses tant interessants que fan.
No deixeu de visitar el nostre blog i fer-ne comentaris ben engrescadors. BONA SETMANA CULTURAL A TOTS!

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *