Jocs escolars d’Atletisme

   El passat dissabte 14 de maig es van celebrar els jocs escolars d’atletisme a les pistes del Complex Esportiu Sagnier, amb la participació de les escoles del Prat. La nostra escola va estar representada per nombrosos alumnes (des de P-4 fins a 6è).

Vam practicar diferents disciplines de l’atletisme: salt, llançament i curses de velocitat i de relleus.  I en acabar, tots els participants van rebre obsequis. Va ser una gran festa on vam gaudir fent esport!!!

Resultats i classificació

1ª jornada

Espartacos     1       Los 4 fantásticos   3

Butterfly         2       Heavenhell              2

Battle Blades  1      Kebrantahuesos    5

2ª Jornada

Heavenhell             3     Espartacos            1

Los 4 Fantásticos 2     Kebrantahuesos  5

Butterfly                  3      Battle Blades        0

3ª Jornada

Espartacos                3        Kebrantahuesos  2

Heavenhell              2        Battle blades        3

Los 4 fantásticos    4         Butterfly               1

Classificació

Pos Equipo J G E P GF GC DF Pts.
1 Kebrantahuesos 3 2 0 1 12 6 6 6
2 Los 4 fantásticos 3 2 0 1 9 7 2 6
3 Heavenhell 3 1 1 1 7 6 1 4
4 Butterfly 3 1 1 1 6 6 0 4
5 Espartacos 3 1 0 2 5 8 -3 3
6 Battle blades 3 1 0 2 4 10 -6 3

Calendari 5è A

1ª  Jornada

Las sonrisitas ciegas  Avajo

Los conguitos              Las lokas

La Roja                           Los ciegos guerreros

2ª Jornada

Las lokas                       Las sonrisitas ciegas

Avajo                             Los ciegos guerreros

Los conguitos             La Roja

3ª Jornada

Las sonrisitas ciegas   Los ciegos guerreros

Las lokas                         La Roja

Avajo                               Los conguitos

4ª Jornada

La Roja                             Las sonrisitas ciegas

Los ciegos guerreros  Los conguitos

Las lokas                          Avajo

5ª Jornada

Las sonrisitas ciegas    Los conguitos

La Roja                              Avajo

Los ciegos guerreros  Las lokas

Calendari 6è A

1ª  Jornada

Espartacos            Los 4 Fantásticos

Butterfly                Heavenhell

Battle Blades        Kebrantahuesos

2ª Jornada

Heavenhell             Espartacos

Los 4 Fantásticos  Kebrantahuesos

Butterfly                    Battle Blades

3ª Jornada

Espartacos                Kebrantahuesos

Heavenhell            Battle Blades

Los 4 Fantásticos   Butterfly

4ª Jornada

Battle Blades           Espartacos

Kebrantahuesos   Butterfly

Heavenhell             Los 4 Fantásticos

5ª Jornada

Espartacos            Butterfly

Battle Blades        Los 4 Fantásticos

Kebrantahuesos  Heavenhell

Els equips de 6è A

Aquí teniu els jugadors i jugadores dels diferents equips que han anat fent els companys y companyes de sisè A:

Espartacos

Pau

Òscar

Javi

Carles

De Goalball

Los 4  fantásticos

Alonso

Fatiha

Bàrbara

Laia

De Goalball

Butterfly

Darma

Núria

Brigitte

Ainhoa

De Goalball

Heavenhell

Maria

Clara

Dani

Pablo

Battle Blades

Carlos

Andrea

Soufianne

Edgar

De Goalball

Kebrantahuesos

Fèlix

Yeray

Marc

Alejandro

De Goalball