El Carnaval arriba a la Sedeta!

El divendres passat la nostra escola va viure la ja tradicional Rua de Carnaval. Nenes i nenes, mestres i familiars vam fer el recorregut al voltant de l’illa on es troba la nostra escola tot disfressats i carregats de confetis, xiulets, maraques… Enguany anava al davant un grup de percussió brasilenya anomenat Batubaroba que va animar la rua a ritme de timbals, xiulets i d’altres instruments. Va ser una tarda espectacular!

Si voleu veure algunes fotos ho podeu fer tot visitant l’àlbum web següent:

Carnaval a La Sedeta

 

Aquest article s'ha publicat dins de - ESCOLA, 1r (Primer), 2n (Segon), 3r (Tercer), 4t (Quart), 5è (Cinquè), 6è (Sisè), Cicle Inicial, Cicle Mitjà, Cicle Superior, Educació Infantil, EI 3, EI 4, EI 5 i etiquetat amb , , , , , . Afegiu a les adreces d'interès l'enllaç permanent.