Èxit participatiu en les Jornades de Portes Obertes

La passada setmana es van realitzar les Jornades de Portes Obertes de la nostra escola on la participació, sobretot en la segona tanda de divendres tarda, va ser un èxit per la massiva participació de les famílies que es van interessar per conèixer la nostra escola.

Les diferents famílies que van assitir en ambdues tandes de visita de les JPO van poder veure els diferents projectes educatius que portem a terme, tots els espais de la nostra escola (orientats per uns esplèndits guies de la pròpia escola) i, també, els innovadors recursos tecnològics amb que compta l’escola actualment.

Per qui no hagi pogut assistir-hi, cal saber que el dia de Sant Jordi també s’obrirà l’escola per a les famílies de l’escola.

JPO 13-14

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *