Claustre

DEPARTAMENT DE LLENGUATGE I CANT CORAL
Sebastià Bardolet
Josep Baucells
Anna Casadevall
Anna Carro
Glòria Comallonga
Romina Ferrari
Ramon Ferrer
Marià Gràcia
Modest Moreno
M.Mercè Pladelasala
Eulàlia Rubinat

DEPARTAMENT DE CORDA
Núria Ayats, violí
Tomàs González, violí
Jordi M. Macaya, viola
Franco Molinari, contrabaix
Daniel Oliu, violoncel
Cati Reus, violí
Humbert Rovira, violí
Susanne Spendlin, violoncel
Joaquim Térmens, violí
Anna Roca, violí

DEPARTAMENT DE MODERNA
Quim Abramo, guitarra elèctrica
Josep Cols, piano modern
Guillem Costa, baix elèctric
Joan Godayol, cant modern
Guillem Plana, guitarra elèctrica
Josep Solà, bateria
Manel Valls, trompeta moderna
Guillem Vernis, saxo modern
Marc Vernis, piano modern

DEPARTAMENT DE PIANO
Alba Boada
Coloma Bonnín
Miquel Oliu
Joan Ribé
Joan Rubinat
M. Àngels Vila

DEPARTAMENT DE VENT
Dolça Albert, saxo
Ferran Anglí, oboè
Natàlia Arroyo, clarinet
Jaume Bardolet, flauta travessera
Miquel Casals, flauta de bec
Oriol Codina, clarinet
Pepa Fusté, fagot
Isabel Moreno, flauta travessera
Paco Palasí, trombó i fiscorn
Toni Pola, saxo
Manel Valls, trompeta
Pau Valls, trompa

DEPARTAMENT D’ORQUESTRA CORDA
Núria Ayats
Cati Reus
Quim Térmens

DEPARTAMENT DE BANDA I GRUPS DE VENT
Dolça Albert
Ferran Anglí
Natàlia Arroyo
Jaume Bardolet
Marc Casas
Oriol Codina
Jaume Soldevila
Manel Valls
Guillem Vernis
Marc Vernis

DEPARTAMENT DE CAMBRA
Ferran Anglí
Alba Boada
Coloma Bonnín
Miquel Casals
Gabriel Coll
Fran Gamallo
Victòria Katsyuba
Jordi M Macaya
Franco Molinari
Modest Moreno
Vicenç Prunés
Joan Rubinat
Pau Valls

AULA DE CANT
Anna Casadevall

AULA DE GUITARRA
Fran Gamallo
Ramon Dordal

AULA D’ORGUE
Modest Moreno

AULA DE PERCUSSIÓ
Marc Casas

REPERTORISTES
Javier Gutiérrez, corda
Victòria Katsyuba, vent
M.Àngels Vila, corda i Aules Associades

ALTRES ÀREES
EDUCACIÓ CORPORAL Tomàs González
HISTÒRIA DE LA MÚSICA Ramon Ferrer
INFORMÀTICA Miquel Casals


AULA ASSOCIADA D’ARBÚCIES
Joan Carles Aguerri, bateria
Rosa Badenas, piano i coordinació
Fina Bonet, violí
Mar Sánchez, guitarra
Antoni Miralpeix, piano
Ramon Pastor, guitarra elèctrica
Xavier Torrent, saxo
Dolors Vidal, violoncel
Anna Crusat , flauta travessera


AULA ASSOCIADA DE CALLDETENES
Coloma Bertran, violí
M.José Aguilera, guitarra
Guillem Vernis, saxo, llenguatge i coordinació
Marc Vernis, piano


AULA ASSOCIADA DE FOLGUEROLES
Ana Carro, piano i coordinadora
Anna Roca, violí 
Ramon Dordal, guitarra
Marcel·lí Druguet, saxo
Mònica Toll, llenguatge


AULA ASSOCIADA DE SANT HILARI SACALM
Rosa Badenas, piano i coordinació
Josefina Bonet, violí
Antoni Miralpeix, llenguatge i piano
Ramon Pastor, guitarra elèctrica
Xavier Torrent, saxo
Dolors Vidal, violoncel
LAnna Crusat, flauta travessera


AULA ASSOCIADA DE SANT JULIÀ DE VILATORTA
Marcel·lí Druguet, saxo i coordinació
Ramon Dordal, guitarra
Coloma Bertran, violí
Enric Puigdesens, llenguatge
Elisabet Pujol, piano
Pau Albert, llenguatge
Manel Valls, trompeta


AULA ASSOCIADA DE VILADRAU
Jordi Cañón, piano
Mar Sánchez, guitarra
Marta Guilaniu, llenguatge i coordinació


ESCOLA DE MÚSICA DE TONA
Pau Albert, flauta i coordinació
Fina Bonet, violí
Jordi Matas, piano
Guillem Plana, guitarra elèctrica
Mar Sánchez, guitarra
Pep Solà, bateria
Gemma Solà, piano i llenguatge
David  Gómez, llenguatge i cant cortal
Manel Valls, trompeta
Marcel·lí Druguet, saxo