Organigrama


PATRONAT DE LA FUNDACIÓ L’ATLÀNTIDA
President Anna Erra
Vicepresident Susagna Roura
Secretari Àlvar Solà
Vocals Lluís Anglada, Jaume Ayats, Joaquim Badia, Joan Oller, Josep Saigí, Josep Salom, Pilar Soldevila,Víctor Sunyol, Joan Ballana, Enriqueta Anglada.

DIRECCIÓ GENERAL DE LA FUNDACIÓ L’ATLÀNTIDA
i equip de coordinació Fundació L’Atlàntida i EMVIC
Directora general de la Fundació L’Atlàntida Montse Catllà Dot
Cap d’administració de la Fundació Núria Blasco
Director de l’emvic Sebastià Bardolet
Subdirector de l’emvic
Cap d’estudis de l’emvic Eli Pujol
Secretària acadèmica de l’emvic Jordi Matas

CONSELL SOCIAL DE L’ESCOLA DE MÚSICA DE VIC
Directors  Sebastià Bardolet, Josep Baucells, Montse Catllà
Professors Dolça Albert (secretària), Gabriel Coll, Vicenç Prunés, Marc Vernis
Alumnes Pau Solé
Mare representant del Consell Escolar Carme Blasco
President de l’AMPA Mercè Casals
President de l’Associació d’Antics Alumnes Mercè Voltas
Representants externs Lluís Solé

CONSELL ESCOLAR
Director Sebastià Bardolet
Cap d’estudis Eli Pujol
Secretària acadèmica Jordi Matas
Sector Professors Anna Casadevall, Franco Molinari, Ana Carro, Ramon Dordal, Natàlia Arroyo, Marc Vernis.
Sector Pares i Mares Frederic Dalmau, Laia Bas, Carles Juncarol.
Representant de l’AMPA Elena Euras
Sector Alumnes Núria Selva, Bernat Ibáñez, Carla Mallarach
Representant del PAS Leo Soma
Representant de l’Ajuntament Àlvar Solà

EQUIP DIRECTIU
Director Sebastià Bardolet
Sots-director
Cap d’estudis Eli Pujol
Secretària acadèmica Jordi Matas

CAPS DE DEPARTAMENT
Aules Associades Sebastià Bardolet
Activitats Franco Molinari
Llenguatge i Cant Coral Eulàlia Rubinat
Llenguatge – harmonia GP Marià Gràcia
Corda Daniel Oliu
Guitarra Fran Gamallo
Moderna Joan Godayol
Piano Joan Ribé
Vent Miquel Casals

COORDINADORS
Orquestres de Corda
Vent Fusta i Grups de Vent
Vent Metall i Grups de Vent Oriol Codina
Música de Cambra Coloma Bonnin
Aula d’Adults Miquel Casals
Aula de Música Tradicional Sebastià Bardolet
Sensibilització Musical Romina Ferrari
Aula Associada d’Arbúcies Rosa Badenas
Aula Associada de Calldetenes Guillem Vernis
Aula Associada de Folgueroles Ana Carro
Aula Associada de St Hilari Sacalm RosaBadenas
Aula Assoc. de St Julià de Vilatorta Pau Albert
Aula Associada de Viladrau Marta Guilaniu
EM Associada de Tona Pau Albert

COMITÈ D’EMPRESA
President Tomàs González
Secretària Alba Boada
Vocal Jordi Macaya

PERSONAL D’ADMINISTRACIÓ
Núria Blasco administració
Helena Bosch secretaria
Núria Serrat recepció
Leo Somma recepció
Arnau Casadevall recepció

COORDINADORS DELS GRUPS DE TREBALL
Programa ISO
Orff Lali Rubinat
Inclusió i participació social Eli Pujol
Arxiu M. Mercè Pladelasala i Miquel Casals
Banc d’instruments Jordi M. Macaya
Aulari Miquel Casals
Cantem el Nadal M. Mercè Pladelasala
La Farinera Marc Vernis

JUNTA DE L’AMPA
President Mercè Casals
Vicepresidenta Elena Euras
Secretari Rubèn Aceves
Tresorer Anna Puigoriol
Vocals Marta Agraz, Marta Figueras, Lídia Vila

JUNTA DE L’ASSOCIACIÓ D’ANTICS ALUMNES
President Mercè Voltas
Vicepresidenta Assumpta Casals
Secretària Laura Sureda
Tresorer Lluís Vila d’Abadal
Vocal Montserrat Catllà, Laura Sureda