S’APROPA LA JORNADA DE DONACIÓ DE SANG

Com ja us hem explicat a una entrada anterior al bloc, aquest any ens encarreguem de dur a terme el projecte de la donació de sang a la nostra escola. I després de molta feina, d’aprendre i treballar molt sobre la sang, aquesta setmana arriba el dia de la donació de sang.

Aquest divendres 17 de novembre us esperem a la nostra escola per col·laborar amb nosaltres, podeu venir al matí de 9-13h i a la tarda de 15-18h.

No falteu!

Nosaltres hem preparat un VÍDEO molt bonic per donar-vos uns consells abans de donar.

Aquí el podeu veure:

Imatge de previsualització de YouTube

A més aquesta tarda ens han entrevistat a ràdio Martorell, on també hem gravat una falca publicitària per fer difusió del nostre projecte. Aquí teniu l’enllaç de la NOTÍCIA a la web de l’ajuntament de Martorell o podeu escoltar la FALCA i també l’ENTREVISTA que ens han fet: https://noticies.martorell.cat/els-alumnes-de-lechegaray-fan-campanya-per-donar-sang-aquest-divendres-al-seu-centre/

No t’ho pensis: CADA GOTA DE SANG ÉS IMPORTANT, DONA SANG I PODRÀS AJUDAR.

T’esperem

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà Els camps necessaris estan marcats amb *