L’equip docent

A continuació, us presentem a l’equip de mestres de l’Escola Antoni Torroja i Miret:

Equip directiu

  • Directora: Carme Negrillo Falcó
  • Cap d’estudis: Rosa Mª Álvarez Saltó
  • Secretaria: Vanessa Galera González

>Tutores d’Educació Infantil

  • P-3. A. Carmina Torres Sanz
  • P-3. B. Conchi Bailló Monpean
  • P-4. A. Vanessa Galera González
  • P-4. B. Charo Calabuig Peiró
  • P-5. A. Mar López Ribera
  • P-5. B. Diana Laguarta Rodríguez
  • Suport a Ed. Infantil: Bea Rodríguez Lores i Lidia Guerrero Manchón
  • Tècnica d’Educació Infantil: Arantxa Navarro Ramón
  • Especialista d’anglès: Violant Alsina Mata i Lourdes Sevilla Arriazu
  • Especialista música: Núria Borrut Rovira

Tutors/es d’Educació Primària

  • 1r. A. Rosa Álvarez Saltó i Gea Suárez Llamas
  • 1r. B. Yolanda Farell Escudé
  • 2n. A. Ester Garcia Punsola
  • 2n. B. Jordina Moreso Martí I Mateu Vives Carrió
  • 3r. A. Karolina Karlsen López
  • 3r. B. Isabel García Egea
  • 4t. A. Alicia Páez Lafont
  • 4t. B. Olga Sillué Cuchi
  • 4t. C. Montse Llorens Espinosa i Lorena Chabuch Zahinos
  • 5è. A. Genís Aiximeno Curtó
  • 5è. B. Núria Gómez García
  • 6è. A. Marien Isern Capdevila
  • 6è. B. Elisabeth Cálix Tomás

Especialistes

  • Educació Especial/Pedagogia Terapèutica: Roser Pallerola Planes / Carme Negrillo Falcó / Diego de Alba Soriano
  • Suport Escolar Personalitzat: Raúl Cañete Santos/ Núria Borrut Rovira/ Diego de Alba Soriano/ Sandra Cuadrat Giménez
  • Música: Núria Borrut Rovira
  • Religió Catòlica:  Bea Rodríguez Lores
  • Educació Física:  Raúl Cañete Santos
  • Anglès: Violant Alsina Mata / Gemma Querol Domènech / Lourdes Sevilla Arriazu
  • Auxiliar de Plàstica: Antonieta Veciana Guinovart
  • Tècnica d’Educació Especial: Vanessa Fernández Heredia
      Coordinadors/es:

    • Educació Infantil: Mar López Ribera
    • Cicle Inicial: Roser Pallerola Planes
    • Cicle Mitjà: Isabel García Egea
    • Cicle Superior: Elisabeth Càlix Tomás
    • Riscos Laborals: Isabel García Egea
    • Lingüística i Cohesió Social: Alícia Páez Lafont
    • Noves Tecnologies: Charo Calabuig Peiró
    • Programa SI: Elena Parra Nova
    • PELE: Violant Alsina Mata
    • Escola Verda: Carmina Torres Sanz

    Personal del centre:

  • Auxiliar administrativa: Esperanza Navarrete López
  • Conserge: Manel Segovia Uréndez
  • Professionals col·laboradors:
  • Inspectora: Olga Fernández López
  • Psicopedagoga: Pilar Masdéu
  • Logopeda CREDA: Neus Puig
  • Assessora LIC: Immaculada Grasset
  • Treballadora Social:Neus Trillas
  • Educador dels Serveis Socials de l’Ajuntament: Ginesta Paredes
  • Tècniques Regidoria Ensenyament de l’Ajuntament: Montserrat Sendra / Sara Cochs i Maria Llevat