Xerrada de Jordi Folck a la nostra escola

Els alumnes de cicle superior  van assistir el divendres 5 de març per la tarda a la xerrada que ens va donar l’escriptor Jordi Folck. Prèviament els alumnes van llegir el seu llibre “La guerra dels xiclets”. Després, la sessió de biblioteca abans que vingués , es va cercar informació sobre l’autor a internet, i, tot seguit, van fer-hi uns murals.

4 thoughts on “Xerrada de Jordi Folck a la nostra escola

 1. Mohamed

  Jordi Folk és un home molt divertit amb els seus fantàstics llibres. A Jordi Folk li agradava molt llegir per això va decidir ser escriptor. El llibre que li ha donat la idea de ser escriptor és el llibre de “La història interminable”, que és el llibre que li va agradar molt.

 2. Manel

  Jordi Folck
  Per mi en Jordi folck és una bellísima persona, divertit, molt bon escriptor… què es pot demanar més?

  Xerrada Jordi Folck
  Jordi Folk a mi em va fer comprendre que quan vulgues alguna cosa tens que anar directament a ella.

  Manel Guillen Casanova

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà